Blog > Komentarze do wpisu
MORGAN - piękny i młody,KOCHANY WYŻEŁ-SZNAUCER mix-psi IDEAŁ

Morgan błąkał się od kilkunastu dni po Jędrzejowie, chudy, cały w dziadach i z kleszczowym towarzystwem na sobie. Codziennie rano przychodził do warzywniaka i kradł stamtąd jabłka ...

Morgan to młody pies w typie wyżła, jest również trochę podobny do sznaucera. Pies ma ok. 2 lat, waży ok. 20 kg i ma 60 cm w kłębie. Morgan ma szorstką sierść, w tej chwili matowy i zaniedbany, ale po odkarmieniu będzie pięknym i reprezentacyjnym psem. Pies ma piękny, typowy dla wyżłów kolor oczu. W stosunku do człowieka Morgan jest psem idealnym. Bardzo kontaktowy i ufny, każdego wita merdaniem ogona, jest przyjacielem całego świata. Zupełnie nieagresywny. Psiak przyjazny, uwielbia miziania i pieszczoty. To taka kochana ciapa – trochę groźny wygląd nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zaczepia do zabawy i jest kochaną przylepą. Wszędzie dobrze - byle przy człowieku. Morgan uwielbia ruch i zabawę, ma w sobie coś z psa myśliwskiego, więc preferuje aktywny tryb życia. Morgan jest posłuszny i karny - będzie dobrym materiałem do wyszkolenia go. W stosunku do zwierząt Morgan wykazuje oznaki dominacji, do suk ma dobry stosunek, z psami dogaduje się gorzej. W samochodzie bardzo ładnie się zachowuje i dobrze chodzi na smyczy.

U nas od: 01.04
Odrobaczenie: 01.04
Odpchlenie: 01.04
Szczepienia: wkrótce
Kastracja: tak (06.04)

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim


Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

poniedziałek, 18 kwietnia 2011, kr_czytelnik

Polecane wpisy

Komentarze
2013/09/26 09:44:23
Ale świetny psina. Ciekawe czy uciekł czy po prostu został porzucony gdzieś przez swoich właścicieli. Jeśli to drugie, to nasłałbym na takich ludzi rejestr dłużników i narobiłbym im niezłego zamieszania w życiu...dokładnie tak jak oni zrobili to temu psu. Czasem człowiek też zachowuje się jak zwierze.