Blog > Komentarze do wpisu
SHILA - roczna, PIĘKNA i KOCHANA przytulanka - w typie SZPICA-kotolubna sunia

 

Shila to śliczna młoda sunia, która już poznała złe oblicze człowieka. Sunia została najprawdopodobniej potrącona przez samochód - tego nie dowiemy się nigdy, ponieważ z uszkodzoną miednicą została znaleziona w centrum miasta. W tej chwili jest już kilka tygodni po operacji, na drugi dzień po złożeniu miednicy sunia o własnych łapach wyszła na spacer. Z każdym dniem jest coraz lepiej. teraz oprócz wygolonego do operacji zadka nie ma śladu po jakimkolwiek uszkodzeniu czy dysfunkcji ruchu.

Sunia jest młoda, ma ok. 1 roku. Jest średniej wielkości, raczej niskopodłogową sunią o bardzo oryginalnym umaszczeniu i dłuższej sierści. Wygląda jak jakiś mieszaniec szpica. Shila ma piękny ogon, który niczym pióropusz powiewa na wietrze. Jest bardzo grzeczną i spokojną sunieczką. Ma bardzo dobry stosunek do człowieka, jest miła, przytulaśna i kochana. Bardzo pragnie kontaktu z opiekunem, tuli się do niego, liże po rękach. Jest ufna i kontaktowa, bardzo przyjaźnie wita każdego gościa. W stosunku do innych zwierząt zgodna i bezkonfliktowa, bardzo dobrze odnajduje się w licznym psio-kocim stadzie. Sunia bardzo ładnie chodzi na smyczy, w domu grzeczna i czysta, potrzeby załatwia na spacerach. Shila jest zdrowym psiakiem, który normalnie porusza się i bez problemu chodzi. Potrzebuje tylko czasu, aby wszystko dobrze pozrastało się i zarosło futrem.

 

U nas od: 09.03
Odrobaczanie: tak (08.03)
Odpchlenie: tak (09.03)
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: wkrótce

 

Sunia przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim

 

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

 

 
wtorek, 19 kwietnia 2011, kr_czytelnik

Polecane wpisy

Komentarze
2014/03/06 11:02:04
Witam, komentuję by podkreślić jak podoba mi się to co robicie dla tych zwierzaków. Shila wygląda rewelacyjne z tą chustką! :) Gdy będę wysyłać w tym roku deklarację przez program PIT oddam na was 1%! Oby tak dalej! Pozdrawiam!