Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
czwartek, 31 stycznia 2008
Kochany pieszczoch Milusia szuka domu.

Milusia ma 7 miesięcy i jest naprawdę wspaniałą kotką. Jest wyjątkowo grzeczna. Bardzo lubi być głaskana i przytulana. Jest bardzo łagodna. Lub towarzystwo innych kotów, zależy jej bardzo na kontakcie z człowiekiem. Prawdziwa z niej Milusia :) Chętnie się bawi, ale nie jest typem "rozrabiaki".

Milusia we wczesnym dzieciństwie przeszła koci katar, tylko dzięki wyjątkowo troskliwej opiece wolontariuszy udało jej się przeżyć. Dzięki właściwie dobranemu leczeniu Milusia nie ma już kłopotów z oczkami. Jedyną pozostałością po chorobie to leciutko zamglone jedno oczko, na które kicia nie widzi. Nie wymaga to już podawania leków.

 

Kontakt w sprawie adopcji:

Magda, 502671902

mail: azyl@azyl.org

Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna.

17:57, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Czesio - rozbrykany kocurek szuka domu

Czesio to śliczny, ośmiomiesięczny kocurek, słodki zawadiaka o autorytarnych zapędach.

Jedno jest pewne: Czesio lubi ludzi i czuje się przy nich bezpiecznie. Stara się tak znajdować miejsce do snu, żeby być blisko człowieka. Ma śliczny pyszczek i rozmyziany rozkosznie mruczy. Potrafi też walczyć!;) Naprawdę mocno protestował w lecznicy, ale co ciekawe, właściwie bez kłopotu pozwalał sobie podawać tabletki w domu...

Jest mądrym, bystrym kotem. Jest pomysłowy i błyskawicznie się uczy. Uwielbia rozrabiać:) Bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem - na pewno nie powinien siedzieć godzinami sam w domu, a jeśli - to w towarzystwie innego młodego kota. Lubi siedzieć na kolanach, lubi być noszony na rękach. To typ kota-przyjaciela.

Czesio jako mały kociak miał problemy z nerkami. Nie musi być na diecie, jest zdrowy. Na pewno jednak musi mieć wykonywane regularnie kontrolne badania krwi.

Czesio rozgląda się za dobrym domem, w którym będzie mógł liczyć na odpowiednio dużą porcję jedzenia i głasków...:)

Kontakt w sprawie adopcji:

Magda, 502671902

mail: azyl@azyl.org

Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna.

17:52, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Wrażliwy przepiękny kocurek.

 

Erosik ma 8 miesięcy... To przepiękny kocurek - djęcia nie oddają jego urody. Ma piękną, bardzo błyszczącą sierść i jest wspaniale zbudowany - pod skórą grają mięśnie małego tygrysa:).

Jest kotem dla osoby dorosłej. Uwielbia delikatność, spokój, delikatny dotyk. Kocha, kiedy się do niego mówi spokojnym głosem. Sam również odpowiada - cichutkim miauczeniem. Lubi dostawać smakołyki z ręki - w ten sposób łatwo zyskać jego sympatię:) Zdecydowanie nie przepada za noszeniem na rękach.

Woli położyć się tuż obok człowieka, polizać po ręce. Mruczy wtedy jak traktor. W pierwszym kontakcie jest nieśmiały. Erosik to bardzo grzeczny i bardzo wrażliwy kot.

Został odrobaczony, zaszczepiony i wysterylizowany.

 

Kontakt w sprawie adopcji:

Magda, 502671902

mail: azyl@azyl.org

Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna.

17:45, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 stycznia 2008
Młoda koteczka o nietypowej urodzie szuka domu!!!

Selecta ma 5 miesięcy. Uwielbia ludzi. Przybiega na zawołanie i mruczy zadowolona, kiedy tylko zwróci się na nią uwagę. Jest niezwykła i ma niezwykłą urodę - mały rudy płomyczek na czole. Jest bardzo ufna.

Jest naprawdę wspaniała. Bardzo łagodna, człowiekowi ufa po prostu bezgranicznie. Bardzo lubi towarzystwo innych kotów. Jest żywym sreberkiem - wszędzie jej pełno.

Jest mruczącym zawadiaką - z takim kotem najbardziej szara pora roku wydaje się jaśniejsza i weselsza...

 

Kontakt w sprawie adopcji:

Magda, 502671902

mail: azyl@azyl.org

Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna.

 

piękna Selecta
12:24, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Bubuś - słodki kochany koteczek szuka domu!

Buba jest uroczy. Śliczny. Ciągle jeszcze malutki - ma dopiero trzy miesiące.

Jest niezwykle przyjacielskim kotem! Najchętniej cały dzień siedziałby na kolanach człowieka. Jest grzeczny, kochany, potrafi chodzić za człowiekiem jak mały piesek. Niestety w efekcie zbyt szybkiej utraty matki nabawił się "choroby sierocej" - odruchu ssania kawałeczków ubrań, kocyka, w momentach, kiedy jest spragniony czułości. Jest przy tym naprawdę uroczy!

Po tym, jak został znaleziony, długo chorował, ale w końcu udało mu się zwalczyć wszystkie przypadłości. Jedyne, na co przyszły opiekun musi zwrócić uwagę, to karmienie go rozdrobnioną karmą - Buba miał wcześniej problemy z przełykiem i bardzo ważne jest, by to, co je, pozostawało pod kontrolą opiekuna.

Kotek jest naprawdę uroczy - kto zaopiekuje się tym słodkim Maleństwem?

Telefon kontaktowy: Magda, 502671902

mail: azyl@azyl.org

Przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna.
Mały Buba

 

12:09, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 stycznia 2008
znaleziony kot
Znalazłam dużego, białego kota z ciemnym ogonkiem i jedną łatą na boku. Bardzo przyjazny, nie bał się ludzi. Niestety nie mogłam go wziąc do domu, więc kotek przebywa w schronisku. Jeżeli go ktoś szuka - warto tam zadzwonić: tel 429-74-72, bo miły pan, który go zabierał powiedział, że takie ładne koty szybko znajdują dom.
23:16, kr_czytelnik , Inne
Link Komentarze (1) »
ZNALEZIONO DUŻEGO RUDEGO PSA

W dniu 25.01.2008 (piątek) w okolicach CH Plaza znaleziono dużego rudego psa. Charakterystyczne KLAPNIĘTE PRAWE UCHO. Rano widziano go w okolicach ronda obik M1.

Pies w tej chwili znajduje sie w krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, 30-254 KRAKÓW ul.Rybna 3, tel./fax:(0-12) 429-74-72 , 429-92-41.

 Kontakt do osoby która go znalazła: 513 138 229  (przywiozę psa do właściciela) 

 

Rudy z klapnietym uchem :).

 

rudy

11:13, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 stycznia 2008
Szyszka 2 ,5 mies szczeniak pinczerka- możliwy transport

Szyszka - maleńka sunia, ma ok. 2,5 miesiąca. Została podrzucona na teren zakładu razem z drugą sunią, która już na szczęście znalazła dom. Szyszka jest uroczym malutkim szczeniaczkiem, chętnym do zabawy, ale wyjątkowo spokojnym i grzecznym. Taka przylepka i całuśnica. Jej ukochane miejsce to kolana. Oczywiście jak to szczeniak gania, gryzie i bawi się, ale co ważne - nic nie poniszczyła, nie gryzie butów - wie, ze nie wolno. Najbardziej lubi być głaskana. Godzinami śpi na kolanach. Bardzo spragniona czułości i uwagi. Dobrze znosi jazdę samochodem.Pięknie chodzi na smyczy. Jest odrobaczona. Przebywa w domu tymczasowym w KIelcach. Docelowo będzie ciut większa od pinczera miniarurki. tel 609890204 email jur.ewa@wp.pl

Zdjęcia i więcej informacji: 

http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37540

 

16:17, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 stycznia 2008
PIEKNE KOTY SZUKAJĄ DOBRYCH DOMÓW
DWIE KOTECZKI 7 MIESIECZNE , PRĘGOWANA I BIAŁO BURA, WYSTERYLIZOWANE, JEDNA ZASZCZEPIONA, NAUCZONE CZYSTOŚCI, BARDZO ŁAGODNE SZUKAJĄ DOBRYCH DOMÓW
19:08, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Pola - amstaffka szuka swojego miejsca na ziemi
Pola została zabrana ze schroniska jako wychudzona sunia z guzem na listwie mlecznej. Została wysterylizowana, guz zoperowany. W tej chwili doszła do siebie na tyle, że może szukać juz nowego domu. Pola ma ok.3-4 lata. Nie reaguje agresywnie na inne psy, koty obserwuje, ale nie miała możliwości zaznajomić się z bliska. Szuka domu pełnego miłosci u ludzi o odbrym sercu. jesli ktoś chciałby dac dom suni proszę o kontakt na adres e-mail: adopcjebullowatych@wo.pl albo pod nr tel: 501797018 http://img62.imageshack.us/img62/6431/dscf0193ec8.jpg
17:18, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5