Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
sobota, 31 stycznia 2009
Tosia-sunia, która kocha cały świat szuka domu

Tosia to ok. 4 letnia sunia. Została znaleziona przez pewnych dobrych ludzi i przyprowadzona do lecznicy. Tosia była po wypadku, na całym ciele miała blizny i podgojone rany. Niestety jej łapa była w tragicznym stanie. Miała ogromna ranę, obejmującą praktycznie cała nogę do wysokości piety. Łapa była strasznie spuchnięta a z rany lała się ropa. Lekarze zalecali amputacje ale na pomoc suni ruszyły wolontariuszki z Warszawy. Sunia pojechała do kliniki i łapa została uratowana. Została tylko blizna. Tosia obecnie bardzo ładnie chodzi, biega, używa łapy. Jednak z przyzwyczajenia czasem asekuruje jeszcze nogę.

To bardzo towarzyski, przyjazny pies. Pogodna, radosna, uwielbia się bawić, grzeczna. Jest bardzo łagodna,  i z czystym sumieniem mogę ja polecić jako towarzyszkę dla dzieci. Tosia na obcych zbliżających się do posesji lub samochodu w którym właśnie siedzi, reaguje szczekaniem i jeśli ktoś nie zna psa na pewno się przestraszy.  Dogaduje się z innymi psami, pięknie jeździ samochodem, chodzi na smyczy, zachowuje czystość w mieszkaniu, aportuje, podaje łapę.

To ewidentnie pies który z jakiś powodów stracił dom lub zagubił się i właściciele nie szukali.

Piękna, inteligentna sunia najprawdopodobniej mieszaniec boksera z owczariem, szuka kochającego domu.

Może być towarzyszką dla osób aktywnych, które dużo spacerują. Tosia to pies który kocha cały  świat. Przed adopcją zostanie wysterylizowana.

Obecnie jest pod opieka wolontariuszy z Kielc i  przebywa w okolicach Częstochowy ale mamy możliwość transportu suni do nowego domu. Kontakt 668 859 676

16:53, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Muszka-starsza sunia z trudna przeszłością szuka kochającego domu

Muszka to 7 letnia, pinczerowata sunia, która trafiła do nas po wypadku samochodowym. Lekarze nie dawali jej szans na życie. Dzisiaj Muszka biega, skacze i jest normalnym zdrowym psem.

Została wysterylizowana i zaszczepiona. Najprawdopodobniej całe swoje Zycie sunia spędziła na łańcuchu. Kiedy ja znaleźliśmy miała na szyi krowi łańcuch zaklepany na stałe. Muszka nie miała łatwego życia, była zachudzona i nie znała nic oprócz swojej budy. Obecnie od kilku miesięcy przebywa w domu tymczasowym. Muszka nauczyła się co to jest dom, smycz, że ludzka ręka nie służy do bicia ale do głaskania.

Sunia dosłownie w ciągu 3 tyg zaaklimatyzowała się do życia w nowych warunkach. Obecnie jest domowym psem, zachowuje czystość w mieszkaniu, grzecznie chodzi na smyczy, wie co to znaczy siad.

Muszka okazała się bardzo pogodna sunią, radosną usłuchaną. To wielka pieszczocha uwielbia się przytulać i domaga się głaskania w zamian liżąc człowieka po rękach. Boi się mężczyzn, mioteł i innych rzeczy które „mogłyby” jej zrobić krzywdę. Muszka nie nadaje się jako towarzyszka dla dzieci. Może zamieszkać w bloku jak również w domku z ogrodem. Toleruje inne psy i suki pod warunkiem, ze nie są one agresywne w stosunku do niej. Idealnie sprawdzi się jako towarzyszka dla starszej osoby, prowadzącej spokojny tryb życia.

Sunia mieszka w Kielcach ale mamy możliwość dowiezienia jej do nowego domku.

Kontakt 668 859 676 

 

16:50, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 stycznia 2009
Wyżeł w dobre ręce

Młody wyżeł znaleziony w okolicach Chmielnika szuka nowego, kochającego domu. Pies jest młody, był bardzo wychudzony ale w dobrej kondycji. Ładnie chodzi na symyczy, jest udomowiony.

Kontakt 606325979

 

www.ktoz.blox.pl

23:19, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
Rasowy owczarek belgijski

Do oddania owczarek belgijski - 6 letni, spokojny, rasowy (z metryką). Nie lubi kotów. Kontakt w sprawie adopcji: 604933031 lub adopcje@gazeta.pl

www.ktoz.blox.pl

12:13, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Komentarze (1) »
środa, 28 stycznia 2009
Kraków-pomóżcie odnaleźć Czarusia!

W  Nowy Rok w Krakowie Bieżanowie zaginął CZAREK -   piesek –czarny mieszaniec podpalany.  Wysokość psa ok. 35-40 cm, na wysokich łapkach, szczupłej budowy, sierść krótka, błyszcząca,

ma długi ogonek i sterczące uszka.

Na szyi nosi skórzaną obrożę.

Ktokolwiek go widział proszony jest o wiadomość pod nr

609-489-470    lub    693-124-644.

Za pomoc w odnalezieniu czeka nagroda !!!

15:26, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 stycznia 2009

FABIO to sznaucer średni pieprz i sól, ktory nie był rozpieszczany przez życie.

Był psem przy domu, zaniedbanym, miał chyba pełnić funkcję stróża. Ale kiedyś się znudził i trafił do schroniska. Brudny, zaniedbany, jeden wielki kłębek brudnych dredów. Został trochę doprowadzony do porządku - na ile to w schronisku możliwe.
I zaczął wieść tryb życia psa schroniskowego - bez własnego kąta do spania, własnej miski, a co najgorsze własnego człowieka.
Zaczął chorować - oczy, stawy. Źle chodził, stawał się apatyczny.

Dzięki ludziom dobrej woli dostał szansę na odmianę swojego losu.

Teraz przebywa w hotelu dla psów pod Krakowem.

Ma zrobione badania, RTG, został też wykastrowany.

Niestety jego kręgosłup i stawy nie są w najlepszym stanie i Fabio wymaga podawania odpowienich preparatów łagodzących te dolegliwości.

FABIO jest pięknym psem, ma ok. 8 lat i mimo wieku jest radosny, wcale nie wygląda na starszego psa.

To wieli łasuch i pieszczoch.

Ładnie chodzi na smyczy, nie jest zaczepny do innych psów.

BARDZO POTRZEBUJE SWOJEGO DOMU,

SWOJEGO CZŁOWIEKA,

KOGOŚ KOGO BĘDZIE KOCHAŁ

I KTO POKOCHA JEGO...


FABIO da Ci wszystko co ma najcenniejsze - swoją bezgraniczną i bezinteresowaną psią miłość...

adoptujsznaucera@op.pl

tel. 697966551

20:26, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »

Szczeniaki bernardyna wyglądają jak nieporadne, pluszowe misie.

Może dlatego tak dużo osób chce je mieć.

Z pluszowych misiów szybko wyrastają jednak duże psy, kosztowne w utrzymaniu, wymagające przestrzeni i uwagi.

Po podrośnięciu Nuka trafiła na łańcuch. Przesiedziała na nim prawie całe 3-letnie życie. Trudno się dziwić, że straciła zaufanie do ludzi. Dopiero teraz odzyskuje je w psim hotelu w Krakowie. Nuka początkowo jest nieufna ale jeśli lepiej kogoś pozna bardzo mocno się przywiązuje.

Jeśli chcesz adoptować Nukę skontaktuj się z nami:

adopcje@gazeta.pl

604 933 031

Zastrzegamy sobie prawo wyboru najlepszego domu dla Nuki.

Przeprowadzamy kontrole przed i poadopcyjne. Najlepiej byłoby, gdyby Nuka znalazła dom w Krakowie lub okolicach.

08:31, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 26 stycznia 2009
Prawdziwy rottweiler

Młody, łagodny rottweiler, spełniający wszystkie wymogi rasy. Znaleziony kilka miesięcy temu i nie odebrany przez właściciela. Kontakt w sprawie adopcji: Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

adopcje@gazeta.pl

604 933 031

www.ktoz.blox.pl

20:38, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
PIEKNE KOTY SZUKAJĄ DOMU

FUNDACJA  ZWIERZETA  KRAKOWA  SZUKA  DOMÓW  DLA  MŁODZIUTKICH  WYSTERYLIZOWANYCH, NAUCZONYCH  CZYSTOŚCI  KOCIAKÓW.  KOTKI  SA  W RÓZNYCH  KOLORACH.  TEL.  012 654 96 09

20:13, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Azyl- wyrzucony pod Tesco, teraz czeka na domek.

Jakieś półtora tygodnia-dwa tygodnie temu pod marketem Tesco przy Wielickiej został znaleziony kudłaty, czarny-podpalany piesek. Nikt do tej pory go nie szukał - albo ktoś go po prostu wyrzucił, albo starcił nadzieję na jego znalezienie, bo psiak w momencie znalezienia był tak zaniedbany, że prawdopodobnie błąkał się od dawna. Teraz jest na kwarantannie i troszkę nabrał ciała, sierść mu wypiękniała, ale niedługo pójdzie na boksy ogólne, gdzie jest mokra i zimna posadzka.

Ten piękny piesek w schronisku otrzymał urocze imię - Azyl.
Azyl już teraz szuka nowego opiekuna,jest bardzo miły i lubi pieszczoty, ma około 4 lat.
Możesz go przygarnąć? A może jesteś jego właścicielem? Zadzwoń: 504-470-635

08:59, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 12