Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
poniedziałek, 31 stycznia 2011
Piękne owczarki niemieckie szukają wspaniałego domu

2 prześliczne owczarki niemieckie (matka z synem) szukają domu - najlepiej razem, ale mogą też iść osobno. Pies ma ok. 6-7 mies, sunia ok. 2 lat. Sunia przed adopcją zostanie wysterylizowana. Warunkiem adopcji psa będzie zobowiązanie do kastracji psa w wyznaczonym przez nas terminie. Psy nie zostaną wydane do budy/kojca/na łańcuch. Szukamy im normalnego domu u ludzie, którzy kochają psy. Psiaki zostaną wydane po pozytywnie przeprowadzonej wizycie przedadopcyjnej i podpisaniu umowy. Obecnie przebywają w Kielcach. jeśli nie zgadzasz się na warunki adopcji - nie dzwoń i nie pisz.

 

kontakt w sprawie adopcji: 604 27 55 53, andzia69@poczta.fm

 


 


21:32, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 stycznia 2011
6-miesięczny Mruczus z różowym noskiem


Mruczuś - obecnie 6-miesięczny kocurek . Wesoły i kochany , najbardziej nieśmiały z trójki rodzeństwa. Delikatny pieszczoszek. Czeka na ciepły domek i odpowiedzialnego właściciela. Mruczuś ma piękne , mięciutkie, śnieżnobiałe futerko i słodki różowy nosek.
Kotek jest zaszczepiony i odrobaczony.

kontakt w sprawie adopcji:
tel.0796-554-438
adopcje.bielsko@interia.pl

 

 

00:33, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 stycznia 2011
Kotka Anitka czeka na swój dom

Kotka Anitka, zwana również Niteczką, ma około 6 lub 7 miesięcy. Jest bardzo ładna, zgrabna, choć na razie wychudzona. Została oddana do schroniska na Śląsku, gdzie ze stresu przestała jeść. Została zabrana do domu tymczasowego, gdzie z utęsknieniem czeka na kogoś, kto ją pokocha i przygarnie na zawsze. W domowych warunkach je normalnie, jednak upłynie trochę czasu, zanim jej ciałko się zaokrągli.
Anitka ma śliczne futerko i przepiękny koci pyszczek.
Teraz, kiedy już nie boi się i wie, że jest bezpieczna, wesoło bawi się zabawkami, biega, a przede wszystkim czeka na głaskanie i przytulanie. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Jest bardzo grzeczna.
Jest bardzo czystą kotką, korzysta ładnie z kuwety.
Anitka jest odrobaczona, czeka ją jeszcze szczepienie i sterylizacja.
Koteczka czeka na ciepły dom, spokojny, który da jej bezpieczeństwo i czułość. Ona odwdzięczy się pięknym mruczeniem i przytulaniem:)
Kontakt: tel 601 508 449, mail: anita_b@interia.eu

 

21:38, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
FANTA - cudna, 6 mies. KOCHANA sunia - SZNAUCER-JAMNIK mix

Fanta to śliczny szczenior, który został porzucony na przejeździe kolejowym pod Jędrzejowem - 4 dni wcześniej z tej wsi zabierałam innego psiaka ... Była cała mokra, utaplana w błocie i zmarznięta.

Fanta to mieszaniec sznaucera i może jamnika szorstkowłosego - ma jednak dłuższą i bardziej miękką sierść. To jeszcze psie dziecko, ma jeszcze mleczne kiełki, może mieć ok. 6 mies. Sunia jest dłuższa niż wyższa - już teraz wygląda jak masywny jamnik, ma świetną, dłuższą sierść i zawadiackie brewki. Fanta jest kontaktowa, ufna i otwarta, to jeszcze psi dzieciak, który nie zaznał psychicznej krzywdy od człowieka. Jest wesoła i bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. Wręcz garnie się do każdego i domaga pieszczot. To rozkoszne i kochane stworzonko. Uwielbia zabawy i psoty, jest żywiołowa i wesoła. Fanta ładnie chodzi na syczy, nie boi się jazdy samochodem. Jak psi dzieciak ma dobry stosunek do innych psów.

Trzeba mieć jednak świadomość, że to szczeniak, który wymaga konsekwencji i poświęcenia mu czasu.

U nas od:
27.01
Odrobaczanie: tak (27.01)
Odpchlenie: tak (27.01)
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: wkrótce

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim


Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


21:00, kr_czytelnik
Link Komentarze (1) »
czwartek, 27 stycznia 2011
Lusia

Lusia -cudowna koteczka szuka Opiekunów

 

Lusia ma białobure futerko, różowy nosek, piękny pyszczek i fajne pędzelki na końcu uszów. Ma ok. 7 miesięcy i razem z rodzeństwem i mamą została uratowana z piwnicy. Delikatna i zgrabna, ma w sobie duże pokłady energii do zabaw. Jest bardzo ufną, towarzyską koteczką,odważną i ciekawską. Uwielbia mizianki, głaskanie, drapanie pod bródką-sama szuka towarzystwa człowieka, pięknie mruczy i kiedy tylko ma okazję usadawia się na kolana. Prawdziwy koci skarb.

Lusia jest odrobaczona, zaszczepiona. Posiada książeczkę zdrowia.

 

 

 

 

 

 

KONTAKT  bernardos@tlen.pl

504 92 42 41

21:21, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »

Suczka i piesek . Maluchy mają 6-8 tygodni .Będą średniej wielkości .
Zostaly odrobaczone.
Mój telefon 602 722 040

 


Suczka Amber waży 2100 . Krótkowłosa , długie uszyska i ogonek , czarna podpalna z białymi znaczeniami

 

 

Piesek Roker waży 2200 . Krótkowłosy ale bardziej puszysty niż siostra . Uszka mniejsze , ogonek długi , czarny podpalany

 

 

 

14:35, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
środa, 26 stycznia 2011
Władczy, majestatyczny Grand czeka na dom

GRAND - 127/11/10

Grand to majestatyczny, władczy, czarny kocur.
Z pozoru groźny, początkowo pozwalał się głaskać tylko wtedy, gdy miał na to ochotę pozwoli, ale teraz jest już śmielszy i chętniej się spoufala z ludźmi.

 

Ten i inne kotki czekają na Ciebie w Krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, ul Rybna 3, tel. tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41, e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl

Wolontariusze: 698 888 942  mail: mikrutalicja@poczta.onet.pl
lub 606-110-114

12:46, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 25 stycznia 2011
Lucek

Lucek - słodki mruczek szuka domu.

 

Czarnobiałe futerko, długie łapki, długi ogonek i różowy nosek to właśnie Lucek- nieprzeciętnie słodki łobuziak, który wie jak owinąć sobie człowieka wokół pazurka.

Zagląda w oczy, czaruje, daje buziaki, przymila się, mruczy, biega za człowiekiem jak piesek. Kocha dotyk ludzkiej dłoni, uwielbia kiedy się do niego mówi-od razu włącza motorek. Jest bardzo towarzyski, kontaktowy, przyjacielsko nastawiony do ludzi. Kiedy tylko może wciska się na kolana, wywraca brzuszkiem do góry i czeka na głaskanie, które momentalnie powoduje że Lucek cały się rozmrukuje.

Jest to kotek o wesołym usposobieniu i pogodnym charakterze. Polowanie na zabawki i sznurki to jego ulubiona forma spędzenia czasu poza kolanami Opiekuna. Swoje zdobycze nosi dumnie w pyszczku, chwaląc się na prawo i lewo jaki z niego jest wielki, dzielny łowca. Do domu wniesienie na pewno sporą dawkę ruchu, wesołości, przy nim na pewno nie można się nudzić ani za długo smucić.

Lucek ma ok. 7 miesięcy, jest podwójnie zaszczepiony, odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia.

 


 


KONTAKT   bernardos@tlen.pl

504 92 42 41


 

20:21, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 24 stycznia 2011
zwierzaki do adopcji

szukasz do adopcji KOTA?

a może jednak PSA?

zapraszam na stronę zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl

 

na dom czekają m.in.

Behemot

Ryśka

Finezja

Olle

Granda

Brazylia

Ajax

Beza


21:49, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
ROXA - piękna,KOCHANA sunia ROTTWEILER - oaza SPOKOJU !

Roxa została w brutalny sposób porzucona przez człowieka. Aby nie mogła biec za swoim złoczyńcą została przywiązana do drzewa, przy ruchliwej ulicy.

Roxa ma ok. 4-5 lat, jest sunią w typie rottweilera. Sunia została bardzo skrzywdzona przez człowieka - psychicznie oraz fizycznie. Miała poważnie uszkodzoną łapę - zerwane wiązadła w łokciu, teraz jest już po operacji, dochodzi do siebie, jednak łapa nigdy nie będzie w 100% sprawna, staw powinien zesztywnieć i sunia będzie na nią utykać, podpierając się nią.

Mimo tego co przeszła Roxa ma wspaniały charakter, jest dostojna, łagodna, to oaza spokoju. Jest zaprzeczeniem typowego poglądu nt. rottweilerów. To taka delikatna, misiata sunia. Jest wielce cierpliwa, totalnie łagodna i mimo bólu pozwala na wszelkie zabiegi pielęgnacyjne przy łapie. Nie wykazuje żadnych oznak agresji - to psia dama, która powoli otwiera się na człowieka. Widać, że łapka musi jej jeszcze dokuczać. Roxa jednak szuka kontaktu z opiekunem, nabiera zaufania, chętnie poddaje się pieszczotom, wystawia brzuszek do głaskania i wpatruje się w człowieka tymi smutnymi oczkami. Powoli ten umęczony psi pychol zaczyna się uśmiechać, a oczy nabierają blasku.

Roxa to nie jest pies obronny, ani pies do stróżowania, nie szukamy dla niej kojca, ani posady stróża.

U nas od: 22.12
Odrobaczanie: wkrótce
Odpchlenie: wkrótce
Szczepienie: tak (18.01)
Sterylizacja: tak

Roxa przebywa w domu tymczasowym w okolicy Bodzentyna, w woj. świętokrzyskim

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


13:42, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5