Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
sobota, 28 lutego 2009
ADOPTUJ PSA

Zapraszamy do odwiedzenia biura Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzetami. Jutro (1 marca 2009r, niedziela) w biurze KTOZ przy ul. Floriańskiej 53 w Krakowie na nowe domy czekać będą psy ze schroniska w Olkuszu. 

www.ktoz.blox.pl

10:33, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
DZIENNIK POLSKI CONTRA WOLONTARIUSZE

http://ww6.tvp.pl/7400,20090226886689.strona

http://www.dogomania.pl/forum/f86/artykuly-dziennika-polskiego-w-sprawie-zwierzat-pani-anny-k-132426/index5.html

10:06, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
Zefirek - koci nieśiałekZefirek ma półtora roku. Jest słodkim kocurkiem, ale przy tym bardzo nieśmiałym. Potrzebuje więcej czasu, by oswoić się z nowym domem i nowym opiekunem. Dlatego szuka domu wyrozumiałego, cierpliwego, który nie będzie biegał za kotem, by na siłę wziąć go na kolana, na ręce, głaskać i całować. Z czasem kocurek sam przyjdzie ...
Przy tym wszystkim (kiedy kot poczuje się trochę pewniej) to arcymądry kot. Potrafi sam otworzyć drzwi (jeżeli jest klamka), jest bardzo ciekawski - musi zajrzeć do każdej dziury. Swoim zachowaniem potrafi człowieka rozbroić tak, że można płakać ze śmiechu.

Kocurek jest zaszczepionym odrobaczony i wykastrowany.
Czeka na swój dom...Kontakt: Dorota tel. 504 92 42 41
e-mail. bernardos@tlen.p
08:16, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Komentarze (1) »
piątek, 27 lutego 2009
Erania szuka domu

Erania została znaleziona na ulicy. Koteczka została porzucona, ponieważ miała uczulenie na pchły i w momencie, kiedy złapała pasożyty zaczęła wychodzić jej sierść. Erania była prawie łysa i poprzedni właściciel wystraszył się, że to jakaś choroba zakaźna. Jakiś czas po odpchleniu sierść zaczęła odrastać. Erania to domowa kotka, kontaktowa, przyjacielska. Jest wysterylizowana, zaszczepiona, zabezpieczona przed pasożytami. Ma około 3-4 lata. W stosunku do innych kotów początkowo przejawia dominacje. Szukamy dla kici odpowiedzialnego domu.

 

Erania przebywa w Kielcach. Możliwy jest dowóz koteczki w zasięgu 100-150 km, a także do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Opola, Lublina.

 

Kontakt: fiona.22@wp.pl, tel. 668859676

22:01, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Cyklopka czeka na opiekuna

Cyklopka od dłuższego czasu błąkała się po ulicach i niestety najprawdopodobniej uległa wypadkowi. Koteczka straciła prawe oko, ma wybite zęby i uszkodzoną przegrodę nosową. Cyklopka to bardzo kontaktowa, przymilna i mrucząca kotka. Wyczekuje okazji, kiedy mogłaby się przytulić do człowieka czy otrzeć o nogi. Kotka bardzo dobrze sobie radzi bez oczka. Dogaduje się z innymi kotami. Ma około trzy lata. Cyklopka szuka wyrozumiałego, dobrego człowieka, który zaakceptuje ją taką, jaka jest.

Koteczka została wysterylizowana.

 

Cyklopka przebywa w Kielcach. Możliwy jest dowóz koteczki w zasięgu 100-150 km, a także do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Opola, Lublina.

 

Kontakt: fiona.22@wp.pl, tel. 668859676

 

21:58, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Lawina szuka kochającego domu

Lawina to śliczna domowa kotka, którą ktoś wyrzucił z domu. Kotka przez to nieco zdziczała. Okociła się w środku zimy na jednym z podwórek w centrum Kielc. Jej cztery kociaki chorowały na koci katar. Udało się uratować tylko jednego malucha.

Lawina po sterylizacji miała wrócić na podwórko, ale podczas pobytu w domu tymczasowym na nowo zaczęła się oswajać. Dziś to nakolankowa, rozmruczana kicia, która toleruje inne koty oraz psy. Lawina ma około 2 lata.

Kotka została wysterylizowana, zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym, odrobaczona.

 

Lawina przebywa w Kielcach. Możliwy jest dowóz koteczki w zasięgu 100-150 km, a także do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Opola, Lublina.

 

Kontakt: fiona.22@wp.pl, tel. 668859676

 

 

21:52, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 26 lutego 2009
Gusia

Gusia jest młodą, ok. roczną koteczką. Jest niezwykle towarzyska i kontaktowa. Uwielbia zabawy i zabawki. I mizianki też lubi :)
Została odrobaczona i wysterylizowana.
Czasami można ją zastać z trochę smutnym wzrokiem - chciałaby być kotem swojego człowieka, a nie kotem "na tymczasie".

 Kontakt: Dorota tel. 504 92 42 41

e-mail: bernardos@tlen.pl


12:41, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
POTWORNIE OKALECZONA KOTKA! HELP!


W tym momencie bardzo prosimy o pomoc dla niesamowicie pokaleczonej kotki Niusi, którą zaopiekowali się nasi wolontariusze z Kielc. A to ich krótka relacja z całego zdarzenia:

"Dzisiaj do południa dzwoniła do mnie karmicielka z informacją, ze na osiedlu jest podrapana kotka...
Zaczęłam wypytywać jak bardzo podrapana (ludzie niestety mają tendencje do wyolbrzymiania problemów),
Karmicielka powiedziała, że nie wie, bo kicia się schowała. U nas problem z miejscem więc obiecałam,  że oddzwonię jak najszybciej będę mogła i powiem co i jak.
Ok 19 podjechaliśmy  do lecznicy osiedlowej gdzie umówiliśmy się z karmicialką...
Nogi mi się ugięły crying
Koteczka w stanie w jakim widać na zdjęciach, do tego smród gnijącej żywcem kotki, lejąca się ropa i sam widok. Między tym wszystkim przepiękne oczy wołające o pomoc.
Kicia ma ok 2 lat i bardzo potrzebuje pomocy !!
Kotki nie było 8 dni, najprawdopodobniejsza opcja to wnyki, bo koteczka ma rany wskazujące na ten typ pułapki...cala dookoła pocięta. Część ran jest już podgojonych.."


No właśnie, teraz zdjęcia, osoby szczególnie wrażliwe raczej niech je ominą.

darmowy hosting obrazków


darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazkówKotka najprawdopodobniej przyjedzie jutro  do Krakowa gdyż chcemy ją umieścić w całodobowej lecznicy. To nie będzie ani łatwe ani tanie leczenie. Każda złotówka będzie bardzo, bardzo potrzebna oraz mocno zaciśnięte kciuki aby udało się pomóc.
Ktoś, kto doprowadził Niusię do takiego stanu, nie zasługuje aby nazywać go człowiekiem.

Proszę, przyjrzyjcie się Niusi, czy jako ludzie nie jesteśmy jej coś winni?....  Wpłacając na konto podane poniżej proszę w tytule umieścić tekst: "od:(nick z allegro) dla: ogony u Fiony" czyli np. "od: tweety dla: ogony u Fiony". Z góry dziękujemy za każdą wpłaconą złotówkę.    

Nie patrz obojętnie - pomóż!

Alarmowy Fundusz
Nadziei na Życie
ul. Jagiełły 5 m 19
14-100 Ostróda

Nr konta: VWBank
78 2130 0004 2001 0388 0143 0001

http://allegro.pl/show_item.php?item=567485948


POMÓŻCIE NAM POMAGAĆ!!


09:52, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Komentarze (1) »
środa, 25 lutego 2009
Obejrzyj!

Strony warte obejrzenia:

www.zabilimipsa.pl

www.ktoz.blox.pl

22:40, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
Znaleziono Beagle Krakow.
BEAGLE !!!   dn. 25.02.09 w okolicach Kurdwanowa, Krakow znaleziono psa rasy Beagle Tricolor. Pies ma czerwona obroze. Informacje pod nr. tel. 504 439 229.
19:12, kr_czytelnik , Zginął pies
Link Komentarze (1) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5