Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
sobota, 27 lutego 2010
Oddam złotego wilczurka

Oddam suczkę pięcio-miesięczną w dobre ręce. Piesek jest otwarty na ludzi, posłuszny, o anielskim charakterze. Chcę by miała dobry dom i kochająca rodzinę, bo jest tego warta. Oddam wraz z nią smycz, kaganiec, legowisko. Proszę bardzo o kontakt: 509 067 144

Tagi: pies złoty
23:52, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
szczeniaczek Kosmyczek

Kosmyczek jest ślicznym szczeniaczkiem, ma dopiero 3 miesiące.
Ma śliczne czarne futerko i słodkie duże klapnięte uszka. Będzie niedużym pieskiem. Jest wesołym, towarzyskim  łakomczuszkiem.
Warunkiem  jest wizyta przedadopcyjna w miejscu gdzie będzie mieszkał piesek oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt w sprawie adopcji:
tel .515 242 723.
adopcje.bielsko@interia.pl

 

 

 

16:42, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
czarny Zorro - śliczny szczeniak prosi o dom

Zorro jest ślicznym szczeniaczkiem, ma dopiero 3 miesiące.
Ma lśniące, czarne futerko i zabawne kosmate uszka. Będzie niedużym pieskiem na krótkich łapkach.
Jest wesoły, towarzyski  , lubi się bawić i rozrabiać.
Warunkiem  jest wizyta przedadopcyjna w miejscu gdzie będzie mieszkał piesek oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt w sprawie adopcji:
tel .515 242 723.
adopcje.bielsko@interia.pl

 

 

 

 

 

16:40, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
piątek, 26 lutego 2010
Onka bez ogonka - czyli sunia w typie owczarka niem.

Pakoszka ma ok. 3 lat. Błąkała się po kieleckich ulicach do czasu, az oszczeniła się w poblizu jednego z domów. Ludzie z tego domu poinformowali o niechcianych lokatorach ich działki i tak sunia wraz z 2 maluchami trafiła pod naszą opiekę. Maluszki maja już swoje domki, natomiast ich mama szuka swojego miejsca na ziemi dalej. Sunia w tej chwili jest w hotelu dla zwierząt w ok. Mielca. Jest bardzo spokojna, zrównoważona, łagodna. Szuka ludzi, którzy otoczą ją opieką i dadzą jej odrobinę miłości.


Kontakt w sprawie adopcji: 609 890 204, andzia69@poczta.fm

 

 

12:35, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
Śliczne psiaczki w paski - 8 tyg. szczeniaczki do aodpcji

Zdjęcia warszawskiej pręguski, wstępne imię dostała "MERENGA"Image

 


Image

 

Kielecki malec - Aron

 

Niewiniatko
Image


Image


Image

 

Krakowski maluch - Bond

 


Image


AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych poszukuje nowych, kochających i odpowiedzialnych właścicieli dla 3 szczeniąt zabranych ze schroniska. Maluchy maja w tej chwili ok.8 - 9 tyg.

Na nowe domy oczekują 1 suczka i 2 pieski. Szczeniaki obecnie przebywają w domkach tymczasowych w Warszawie, Krakowie i Kielcach.


Warunkiem adopcji szczeniąt jest podpisanie umowy adopcyjnej po pozytywnie przeprowadzonej wizycie przedadopcyjnej oraz sterylizacja suczek po pierwszej cieczce i kastracja samców gdy dorosną.

Kontakt w sprawie adopcji:

0 501 797 018
fundacjaast@o2.pl
www.fundacja-ast.pl

12:27, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 25 lutego 2010

Bystrzak – rozmruczany bury przystojniaczek


Bystrzak to bury kocurek, który cudem uniknął śmierci z głodu. Mieszkał na wsi i jak to często bywa jego „ opiekunowie” w ogóle się nim nie interesowali. Nie umiał sobie poradzić na tzw. wolności i szukał pomocy człowieka. Był chory-okazało się że w pyszczku ma sporego guza, który uniemożliwiał mu jedzenie. Wycieńczony, odwodniony trafił do lecznicy. „ Guz” okazał się zatkaną ślinianką, którą operacyjnie udrożniono. To nie był żaden nowotwór ani inna poważna sprawa. Obecnie Bystrzak to piękny, spory kocurek. Ma zrobione testy na FELV i FIV, które wykazały że nie jest nosicielem żadnej z tych chorób.

Ma fantastyczny charakter. Łagodny, spokojny, ułożony, grzeczny, troszkę wręcz flegmatyczny. Bardzo lubi spanie na kolanach Opiekuna. Kiedy tylko może wciska swoje bure ciałko na kolana i mrucząc, mógłby przeleżeć tak całe wieczory. Chętnie poluje na sznurki i kocie zabawki, nie jest typem rozbrykanego wiecznie kota, ale zabawy sprawiają mu wiele radości. Na początku nie umiał się w ogóle bawić, ale obecnie sam wyszukuje piłeczki, myszki i turla je po podłodze.
Ma piękne, bure futerko,zielone oczy, wiecznie zdziwioną minkę. Może zamieszkać z innymi kotami, chociaż w większym stadku nie czuje się najlepiej. Nie wszczyna żadnych awantur, nie kłóci się z żadnym kotem, po prostu odsuwa się na bok.
To wspaniały, cudny kot, mądry, kochany…będzie na pewno fantastycznym kocim przyjacielem.

Bystrzak zwany jest również Bułkiem, bo jest taki bułeczkowaty. Jest odrobaczony, zaszczepiony oraz wykastrowany. Posiada książeczkę zdrowia. I tylko własnego domu brakuje do pełni szczęści
.

 

KONTAKT  bernardos@tlen.pl

504 92 42 41

11:05, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 lutego 2010

 

 

Śliczne szczeniaczki - docelowo duże - szukają nowych domków

Ich mama jest wielkości owczarka niemieckiego. Została uratowana razem z szóstką szczeniąt przed śmiercią z głodu i zimna w jednej z podkieleckich wsi.


Maluchy mają ok. 2 miesięcy. Trzymają się blisko człowieka, mają silny instynkt stadny i już widać, że będą wiernymi, posłusznymi towarzyszami. Są gotowe do adopcji: przesypiają grzecznie całą noc, ładnie zostają same w domu, większość potrzeb załatwiają w przeznaczonym do tego miejscu.

To prawdziwy wulkan pozytywnej energii!
Witają człowieka szerokim psim uśmiechem kręcąc radośnie całym ciałkiem.

Na zdjęciach poniżej jest suczka i piesek. Suczka to ta łaciata - ma gęste i puchate futerko w odcieniach brązu, kremu, czerni i rudości - jest bardzo oryginalna. Piesek ma krótszy włos i umaszczenie bardziej w typie owczarka niemieckiego.

Pozostała trójka rodzeństwa - dwa pieski i jedna suczka - jest podobna do braciszka na zdjęciach. Przebywają na razie z matką w hotelu, też pilnie potrzebują domów stałych a przynajmniej tymczasowych!!!


Szczeniaki są zdrowe, odrobaczone, mają książeczki zdrowia.
Jako mieszańce mają większą niż psy rasowe szansę na zdrowe i długie życie!


Z chęcią prześlę więcej zdjęć i informacji emailem.

 

Kontakt w sprawie adopcji: Magda tel. 506 035 650, email: maada@mp3.pl

 

Suczka (o tymczasowym imieniu Buba):

I piesek (o tymczasowym imieniu Rysio):


21:31, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 22 lutego 2010

4 letnia kotka Łatka została osierocona przez swoją Panią. Szuka teraz nowego opiekuna, który pokocha ją tak samo i komu ona będzie mogła się odwdzięczyć swoimi mruczankami.

Kotka jest dość spokojnego charakteru, początkowo nieśmiała dość szybko się aklimatyzuje w nowym środowisku , szuka towarzystwa człowieka, lubi przebywać w jego towarzystwie.
Mieszkała z innym kotkiem, który już znalazł nowy dom.

Kotka jest wysterylizowana.

Kontakt:
Justyna tel. 502 352 600
e-mail: carmella.koty@gmail.com

 


11:54, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
1% podatku

 

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
Jędrzejów (woj. świętokrzyskie)
www.obrona-zwierzat.pl

Tagi: 1% podatku
09:09, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 21 lutego 2010
LUNA

Luna - to ... nie wiem już która ofiara naszego województwa ... Od początku grudnia błąkała się po jędrzejowskich ulicach, przed świętami dostała cieczki i tym sposobem na świecie pojawiły by się kolejne niechciane stworzenia ... W największe mrozy oprócz chłodu walczyła z głodem i pragnieniem ...

Luna to średniej wielkości, młoda sunia. Ma 1,5 roku, waży niecałe 10 kg i ma ok. 35 cm w kłębie. Ma lekko dłuższą jedwabistą i miękką w dotyku sierść oraz śliczne nakrapiane łapki - prawie jak dalmatyńczyk. Jej bogate futro wygląda jakby było codziennie czesane, a ogon to piękny puszysty pióropusz.

Luna jest przemiłą i bardzo kontaktową psiną. Sunia jest ufna, bardzo przyjacielska i wesoła. Jest bardzo wpatrzona w człowieka, na jego widok od razu wywala się do góry brzusiem na pieszczoty, które uwielbia. Jest łagodna i spokojna, w stosunku do człowieka spolegliwa - taka kochana niunia do pitulania. Lunka jest również bardzo grzeczna, posłuszna i karna. Przy pierwszym kontakcie z mężczyznami sunia jest troszkę nieufna, obszczeka, ale po chwili przekonuje się i merda ogonkiem. Potrafi dawać łapkę. W domu cicha i niekłopotliwa, potrafi zachować czystość, nic nie niszczy. Bardzo ładnie chodzi na smyczy i dobrze znosi jazdę samochodem. Ma dobry stosunek do innych psów. Luna, w domu tymczasowym dostała imię Sonia, na które pięknie reaguje.

Odrobaczenie: tak
Odpchlenie:
tak
Szczepienie:
tak
Sterylizacja:
tak

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 0-501-341-021
(najlepiej po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl15:16, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5