Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
poniedziałek, 31 grudnia 2007
Polot szczeniak z tymczasu w typie owczarka niemieckiego

Maluch byl już jedną nogą na tamtym świecie...ale walczono o niego bardzo dzielnie - Podejrzewamy, że zjadl coś niezjadliwego...W tej chwili jest w domku tymczasowym, ale okres rekonwalescencji i pobytu malucha w dt się kończy i maly - wielki pies musi wrocić na dzialkę....A moze go ktoś pokocha i od razu moglby pójść do kochającego domku?????
Maluch w domku tymczasowym zachowuje sie grzecznie, jest ciekawy świata, kontaktowy i przyjaźnie nastawiony do ludzi i innych psów. Uwielbia się przytulać.Z Polocika na pewno wyrośnie spory pies, onkopodobny.Ma 2 mies, został zaszczepiony i odrobaczony

KIelce transport tel 609890204 emai jur.ewa@wp.pl

 

17:22, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 30 grudnia 2007
Ada szuka człowieka o wielkim sercu
  ada0.jpg Fotki Zdjęcia Obrazki
Kiedy Ada miała 4 miesiące (w lipcu 2007r) ktoś przerzucił ją przez ogrodzenie schroniska. Miała sparaliżowane ciało, nie wstawała. Badanie lekarskie wykazało, że 2 miesiące wcześniej została potrącona. Nikt nie udzielił jej pomocy. Z każdym dniem Ada cierpiała coraz bardziej i coraz mniejsze były jej szanse na odzyskanie sprawności. Kiedy opiekunowie zorientowali się, że pies nie "zbierze się" własnymi siłami podrzucili ją do schroniska. Dosyć szybko Ada znalazła nowy dom. Równie szybko została oddana przez nowych właścicieli, którzy nie poradzili sobie z codzienną opieką nad niepełnosprawnym psem. Po powrocie do schroniska Ada popadła w depresję - przestała się ruszać, wyłysiała, z jednej choroby wpadała w następną. W tej chwili jest zupełnie łysym psem, ze sparaliżowanymi tylnymi nogami, nosi pampersy, jeździ na wózku. Mimo tych wszystkich nieszczęść zachowała nadzieję na to, że ktoś ją pokocha taką, jaka jest. Tylko że taki ktoś od miesięcy się nie zgłasza.... 
filmik z Adą:

http://www.youtube.com/watch?v=bk_rWdVh3Hk
tel.  012 637 48 79 
 ada1.jpg Fotki Zdjęcia Obrazki
Obecnie Ada wygląda tak:
Jeśli nie możesz adoptować Ady a chcesz jej pomóc przyłącz się do naszej akcji - wydrukuj plakat i rozwieś w swoim miejscu zamieszkania. 

Link do plakatu:

http://upload.miau.pl/3/57072.pdf

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=f65bad846087e61c

19:52, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
Carloss- kolejny collie do adopcji w Krakowie
Carlloss jest typowym kanapowcem, zdecydowanie pcha się na kolana i „całuje” każdego człowieka. Przebywał prawdopodobnie w domu z dziećmi sądząc po reakcji na program telewizyjny z ich udziałem. Na spacerze jest przyjacielem każdego napotkanego człowieka.

Szukam dla niego domu gdzie będzie miał możliwość wyładownia swojej energii, ciepłego i odpowiedzialnego. Uprzedzam, że kolejność zgłoszeń nie ma znaczenia. Wybiorę dom najlepszy.


 Carloss to pies wyjątkowy i takiego domu szukam.


Carloss jest wykastrowany ma max. 1rok.

Kontakt w sprawie adopcji:
012 641-97-02

500-18-19-20

Mail: irenaka7@wp.pl

Carloss

19:28, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 grudnia 2007
Szczeniaki rzucane jak kartofle teraz w domku tymczasowym

 KIelce- transport tel 609890204 emial charlotka4@wp.pl

 Szczeniaki Wegi

wymagają szybkiej adopcji!

Ich historia jest smutna i niestety typowa w naszych realiach.
Wycieńczona suka, dosłownie szkielet wyprowadziła swoje szczeniaczki spod jakiegoś mostku i prowadziła je w kierunku pobliskiej chałupy. Widocznie była już tak zdesperowana, że szukała jakiegoś ratunku. Szczeniaczki ledwo brnęły w śniegu. Wtedy z tej chałupy wyskoczyła baba i zaczęła kijem okładać sukę, a szczeniaczkami rzucać, jak kartoflami. Na szczęście całą tę sytuację widziała przejeżdżająca tamtędy dziewczyna, która uratowała psiaki przed niechybną śmiercią.
Teraz maluchy i ich mama czekają na dobre domy.

Było 6 szczeniąt: cztery pieski - prążkowane, różnej maści i dwie sunie czarne-podpalane.

Szczeniak i będą średniej wielkości, mają teraz 2 mies, są odrobaczone i szczepione, mają super kontaktowe charaktery, kochaja ludzi.

Dori ( zwana też Wellą)- suczka. Największa z miotu i najbardziej ruchliwa i kontaktowa;) Bardzo ciekawski szczeniak, wszystko musi spróbować;) Do człowieka gna na złamanie karku jako pierwsza- potrafi zalizać na śmierć;) Może niepozorna z wyglądu, ale te jej oczka.........

Max - piesek, najbardziej przypomina mamusię, będzie od niej jednak mniejszy- niesamowicie urokliwy szczeniak, interesuje się wszystkim co napotka na swojej drodze;) Odpływa zupełnie jak tylko zacznie sie go głaskać.Bardzo marznie na działce!

Reksio - piesek. nie jest już tak piękny jak reszta szczeniaków- Nie rzuca się w oczy, nadrabia jednak charakterem- Reksiu łatwo nawiązuje kontakty z cżłowiekiem i nie jest w nich nachalny..

 


 Max - piesek, najbardziej przypomina mamusię, będzie od niej jednak mniejszy- niesamowicie urokliwy szczeniak, interesuje się wszystkim co napotka na swojej drodze;) Odpływa zupełnie jak tylko zacznie sie go głaskać.Bardzo marznie na działce!Reksio - piesek. Ehh Reksio nie jest już tak piękny jak reszta szczeniaków- może nie widać tego na zdjęciu,ale też jest pręgowany. Nie rzuca się w oczy, nadrabia jednak charakterem- Reksiu łatwo nawiązuje kontakty z cżłowiekiem i nie jest w nich nachalny..16:24, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Komentarze (1) »
piątek, 28 grudnia 2007
Informacja do ogłoszenia - zaginął pies MASTER

Po wielokrotnych ogłoszeniach pies MASTER nie został do chwili obecnej odnaleziony. Już blisko dwa tygodnie. Zachodzi podejrzenie, że jest przetrzymywany na czyjejś posesji.

Pies ma wadę genetyczną - niewydolność trzustki. Dożywotnio musi być wspomagany lekami. Psu należy podawać dwa razy dnia Neopankratynę /lek można kupić w aptece bez recepty i nie kosztuje drogo/. Posiłki należy podawć dwa razy dnia i do posiłku należy wsadzić tabletkę. Posiłki należy podawać z niską zawartością tłuszczu i białek. Leki mają być przyjmowane dożywotnio. Nigdy nie wolno o nich zapomnieć.  

A najlepiej, to proszę nam tego psa zwrócić. Tel. 510-202-444

19:57, kr_czytelnik , Zginął pies
Link Komentarze (1) »
Gonzo wyjątkowy szczeniak dla wyjątkowych ludzi

Gonzo docelowo średnio-duży ok 2 - 3 mies przepiękny piesek, o kontaktowym charakterze. Pcha sie z ochotą na kolana i domaga sie pieszczot - będzie cudownym domowym pupilem;) Błąkał sie po kieleckich bazarach przeganiany przez ludzi;( Dzieci się nad nim zlitowały i przyniosły go do pani Ani, która przechowuje nasze psiaki do czasu  znalezienia stałego domu. Już odrobaczony  i szczepiony.

KIelce-W miarę możliwosći -transport

tel 609890204 email jur.ewa@wp.pl
19:00, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 27 grudnia 2007
Mordka szuka domu.

Szukamy bardzo pilnie ciepłego domu dla młodej suczki (5 miesięcy). Niestety nie możemy jej zatrzymać.
Szczeniak jest bardzo przyjazny, pełen energii, uwielbia towarzystwo ludzi i zabawy, nie boi się innych psów.
Piesek mały i nie powinien bardziej urosnąć (maksymalnie do 10 kg).
Nadaje się zarówno do bloku jak i na podwórko. Szczeniak jest nauczony czystości i uwielbia spacery.
Posiada aktualną książeczkę zdrowia.

 
Kontakt:

Marcin

tel: 696 011 996

e-mail: telemach82@gmail.com


12:00, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Gdzie jest MASTER ?
MasterNadal poszukujemy owczarka niemieckiego, który zaginął 16.12.2007 w okolicy Starego Bieżanowa 510-202-444
08:29, kr_czytelnik , Zginął pies
Link Komentarze (1) »
środa, 26 grudnia 2007
Znaleziono pieska-25.12.2007

Znaleziono w Podgórzu okolice Korony młodego, czarnego kudłatego pieska ze skórzaną czerwoną obróżką-25.12.2007
tel.502598591

Mieszaniec wyżła szuka nowego domu!

Piesek ma na imię Korek. Ma 1,5 roku. Jest pieskiem bardzo czujnym i niesamowicie żywiołowym, idealnym psem na długie spacery. Ma bardzo ciekawe umaszczenie i sylwetkę psa myśliwskiego. Najprawdopodobniej urodził się bez ogona.

Korek ma aktualną książeczkę zdrowia, został wykastrowany. Mieszkał w domu, nie nadaje się do budy. Nie nadaje się do domu z dziećmi.

Korek jest przyjacielski i bardzo energiczny. Zna podstawowe komendy. Piesek obecnie znajduje sie w domu tymczasowym, potrzebuje miejsca, gdzie mógłby osiąść na stałe. Kochający domku zgłoś się!

Kontakt w sprawie adopcji:

tel.: 0 664 927 161

email: zwierzaki_chrzanow@o2.pl

www.proanimals.prv.pl

19:50, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6