Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
niedziela, 30 marca 2008
Młodziutka Astka Lola szuka domu!
Bohaterką, szukającą nowej rodziny jest sunia w typie PITBULLA o imieniu „LOLA”.
Lola jest czarna z białymi znaczeniami. Nie ma ciętych uszu.
Sunia jest młoda. Ma ok. 1,5 roku.
Dopiero zaczyna wkraczać w dorosłość i tu stracił właściciela. Już dwukrotnie...
Została porzucona. Nie jest do końca znany powód dlaczego Lola trafiła do schroniska. Można jedynie snuć, że może się znudziła, może właściciel sobie nie radził z dorastającym psem, a może wyjechał.... Każdy powód jest bowiem dobrą wymówką.
Lola znalazła nowych opiekunów, została adoptowana ze schroniska.
Jednak w niedługim czasie została znaleziona na ulicach Poznania, wałęsająca się, zagłodzona...
Niestety teraz rasa ta jest dość często spotykana w schroniskach – zbyt często! Niezwykła „moda” jaka panowała na te psy jeszcze kilka miesięcy temu, zamiast pożytku, przyniosła jedynie złe skutki i złą sławę. Mnożenie w masowej ilości, nie dbanie komu się oddaje psa, nie sterylizowanie psów i suk bez uprawnień hodowlanych itd. dziś skutkuje, że te piękne, kochające ludzi czworonogi nie mają swych rodzin a w schroniskach często zostają uśpione z powodu niewiedzy ludzkiej.
Staramy się ratować chociaż niektóre z tych psów. Szukać im odpowiedzialnych, a przede wszystkich kochających domów! Jednym z psów, którego chcemy teraz uratować jest właśnie LOLA.
SZUKAMY WIEC WYJATKOWEGO WLAŚCICIELA DLA TEJ SUNI.
Lola jest przepiękną sunią, nie jest agresywna do ludzi, dzieci a nawet zwierząt.
W charakterystyce samej rasy jest zapis, ze bullowaty jest psem bardzo łagodnym do ludzi.
Lola jest domowym psem, może mieszkać w mieszkaniu. Trzyma potrzeby, grzecznie zostaje sama.
Ponieważ wiemy, ze nie jest to pies „morderca” a wręcz przeciwnie szukamy mu odpowiedniego domu.
Szukamy domu, w którym Lola – pozna czym jest miłość, co to znaczy kochać, co to znaczy móc się bawić, szkolić i żyć jak inne czworonogi, bez obaw, ze dostanie się po głowie, gdy jego właściciel ma akurat zły dzień.
Szukamy dla niej właściciela – przewodnika – człowieka, silnego psychicznie, zrównoważonego, zdecydowanego i odpowiedzialnego.
Jeżeli ktoś chce zaadoptować pięknego psa, który będzie przyjacielem rodziny a potencjalnych złodziei będzie odstraszać wyglądem, to musi też zagwarantować odpowiednie warunki.
Pies nie jest na sprzedaż. Nie jest bowiem towarem! Jest bezpłatnie do przekazania w najbardziej odpowiedzialne ręce.
Nowy właściciel będzie musiał podpisać umowę adopcyjną, będzie musiał godzić się na sprawdzenie oferowanych przez siebie warunków dla psa przed i po adopcji, będzie musiał Lolę odebrać całą rodziną osobiście.
Lola obecnie znajduje się w okolicach Warszawy.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt:
+48501797018
www.fundacja-ast.pl
adopcjebullowatych@wp.pl


18:06, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
9 szczeniaków do oddania, będą duże!

Do oddania 9 szczeniaków urodzonych 7 marca. Do odbioru początkiem maja. Matka duża, wilkowata, szczeniaki też będą duże. Są różnej maści. 5 suczek, 4 pieski. Aktualnie mieszkają w okolicach Bielska Białej.

E-mail - irena.waligra@neostrada.pl

gg- 574282

tel- (033) 811 - 81 - 51 

16:23, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
sobota, 29 marca 2008
kotka Łatka.. nigdy nie miała domu..
Łatka jest około 8-letnią śliczną kotką. W schronisku spędziła długi okres, nikt nawet nie pamięta kiedy się tam zjawiła.
Cudem przetrwała ciężkie zimy chorując i trzęsąc się z zimna. Była w ciężkim stanie ale teraz Łatka jest zdrowa i oczekuje na dobry dom i troskliwego właściciela. Kotka miała bardzo niewiele kontaktu z człowiekiem dlatego jest płochliwa potrzebuje czasu aby zaufać nowej osobie. Ale później pokazuje jakim jest pieszczochem. Szukamy osoby cierpliwej i wyrozumiałej , z wielkim sercem . Łatka zasługuje na wspaniały dom. Może właśnie Ty ją pokochasz?

Łatka jest wysterylizowana!
kontakt w sprawie adopcji:
0515-242-723

adopcje.bielsko@interia.pl

latka110:20, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Yerba - Kocia Królewna
Yerba została porzucona na szpitalnym korytarzu, w kartonie urodziła swoje dzieci...

Teraz, już po kastracji, szuka domu.
Ma nawet swój własny blog:

http://kocieta.blogspot.com/ - naprawdę warto zajrzeć do Yerby i zobaczyć jej przepiękne zdjęcia.

Jest bardzo grzeczną, spokojną kotką. Ma około roku-dwóch. Odrobaczona, zaszczepiona, gotowa do adopcji czeka na swojego Człowieka. Może własnie na Ciebie?
Potrzebuje dorosłego człowieka, kogoś, kto będzie chciał dać czas, by mogła zaaklimatyzować się w nowym Domu.
Powinna byc jedynaczką.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, posiadanie transporterka do przewozu kota, a także zabezpieczenie okien, by kot nie wypadł.

Tel. 502-671-902, azyl@azyl.org10:09, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Erosik - kochany kot!
Został porzucony razem z rodzeństwem. Jako maluszek musiał koczować bezdomny na dworze przez kilka tygodni... Dumny, wspaniały kot. Bardzo grzeczny, ceni sobie delikatność i ludzki głos. By okazać czułość liże opiekuna po rękach. Uwielbia towarzyszyć w kuchni, przy gotowaniu. Jest łasuchem. Nie przepada za podnoszeniem na ręce. Może mieszkać z innymi, towarzyskimi kotami.
Miał już dom. Przez trzy dni. W nowym domu płakał wieczorami, nie chciał jeść. Zaważył brak doświadczenia - nowa opiekunka poddała się, nie była w stanie poświęcić mu na tyle dużo czasu, by go przełamać, by nawiązać z nim więź. Erosik czeka na kogoś, kto znajdzie dla niego czas i czułość.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, posiadanie transporterka do przewozu kota, a także zabezpieczenie okien, by kot nie wypadł.


Erosik jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Posiada książeczkę zdrowia. Ma 11 miesięcy.

Kontakt: tel. 502-671-902, azyl@azyl.org
09:54, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Czesio czeka już 7 miesięcy na dom...
Niemal umarł. Trafił do nas z ostrą niewydolnością nerek. Udało się - Czesio po trudnej walce wyzdrowiał. Kilkakrotnie potwierdziły to badania krwi - jest zdrów jak ryba.
W jednym futerku nadwrażliwy pieszczoszek przeplata się z zawadiackim łobuzem. Kluczem do jego serca jest łagodność. Nawet połknięcie tabletki musi być uznane za świetną zabawę. Na przymus Czesio reaguje źle, po dobroci można z nim zrobić wszystko. Niezwykła kocia osobowość, uczy się szybko - potrafi np. sam nakręcić swojego futrzanego chomika Very Happy Jest wyjątkowym kotem. Takim, z którym trzeba się zaprzyjaźnić.
Nerwusek - nie dla niego częste podróże i zmiany otoczenia, nie odnajdzie się też w domu z małymi dziećmi.
Idealny jedynak lub towarzysz dla innego młodego kota.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, posiadanie transporterka do przewozu kota, a także zabezpieczenie okien, by kot nie wypadł.


Czesio jest odrobaczony, zaszczepiony i odrobaczony.
Posiada książeczkę zdrowia.


Kontakt:

Tel. 502-671-902, azyl@azyl.org09:49, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
piątek, 28 marca 2008
Znaleziono pieska
25.03.br. w okolicy placu Imbramowskiego znaleziono  młodego pieska w typie pudelka - miniaturka. Sierść koloru jasny blond, ogonek ucięty niezbyt krótko. Bardzo przyjacielski, chce być głaskany, powarkuje przy tym cichutko. W sprawie pieska komntakt tel. 0 509 690 292.
czwartek, 27 marca 2008
Jamniczek szuka domu
Pół roczny jamniczek szuka domu.Piesek został wykupiony od bardzo źle traktujących go "właścicieli", jest juz bezpieczny i szuka nowego, dobrego domu.

Piesek jest koloru koniakowego, jest bardzo wystraszony.


Wszystkich chętnych prosze o telefon:
0 504 783 417


Adopcja pieska wiąże się z koniecznością podpisania umowy adopcyjnej oraz zobowiązania do przeprowadzenia zabiegu kastracji
19:55, kr_czytelnik
Link Komentarze (1) »
PROŚBA DO WSZYSTKICH, KTÓRZY POSZUKUJA SWOICH PRZYJACIELI!
PROSZĘ O UMIESZCZANIE PRZEMYŚLANYCH APELI,WPISÓW.OPISUJCIE SWOJE ZWIERZĘTA Z WYGLĄDU (RASA,PŁEĆ,WIELKOŚĆ,KOLOR,ZNAKI SZCZEGÓLNE-NP,OGON JAKI?,KRAWATKA?...),PISZCIE GDZIE ZAGINĄŁ.WKLEJAJCIE AKTUALNE ZDJĘCIA!! UŻYWAJCIE JEDNEJ PRZEJRZYSTEJ CZCIONKI ŁATWIEJ BEDZIE PRZEGLADAĆ WIADOMOŚCI I POMÓC!!!PROSZĘ TO NAPRAWDE MOZE POMÓC!
12:37, kr_czytelnik
Link Komentarze (1) »
środa, 26 marca 2008

Czaruś nadal poszukiwany !!! Wiem że to już 11 miesięcy, ale może u kogoś jest ?!

CZAREK zaginął w kwietniu 2007 r. na os. Spółdzielczym w Krakowie. W chwili zaginięcia miał na sobie obrożę z imieniem i telefonem kontaktowym (informacje przyklejone po wewnętrznej stronie obroży).

Rysopis: sierść czarna podpalana - dłuższa z dodatkami białego, uszy kłapciate, ogon podwinięty do góry, siwa mordka. Pies ma 4 lata

Czaruś jest bardzo łagodny i przyjazny.

Jeżeli ktokolwiek wie gdzie znajduje się Czaruś to proszę o kontakt pod numerami telefonów: 0-609 66 38 71 lub 0-12 643 57 21


Czeka NAGRODA !!!

Czarek na dzialce

Czarus na balkonie

Pyszczek Czarka

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6