Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
czwartek, 31 marca 2011
BINGO - młody,KOCHANY WESOŁEK,niskopodłogowy PRZYTULAK


Bingo był rezydentem jędrzejowskiego osiedla, gdy nastały ciepłe dni psiak wylegiwał się grzejąc na słońcu. Całymi dniami przechadzał się po osiedlu, krążąc między samochodami.

Bingo to ok. 2 letni, niskopodłogowy psiak. Jest dość krępej budowy, waży 11,5 kg. Jest przemiłym i kontaktowym stworzeniem. Bardzo sympatyczny i ufny w stosunku do człowieka. Nie boi się ludzi i chce z nimi obcować. Mimo iż na zdjęciach wychodzi dość poważnie, w realu to zawadiacki i wesoły psiak, uwielbia zabawy i psoty, ale tulenie i mizianie się z opiekunem jest równie ważnym elementem jego życia. Jest kochany i milusi. Bardzo wpatrzony w opiekuna, wierny i oddany. To straszny pieszczoch i wesołek. Bingo jest totalnie łagodny zarówno do człowieka jak i do zwierząt, ma bardzo dobry stosunek do suń, razem z którymi mieszka w boksie. Psiak bardzo ładnie chodzi na smyczy, dobrze znosi jazdę samochodem.

U nas od: 05.03

Odrobaczanie: tak (16.03)
Odpchlenie: wkrótce
Szczepienie: wkrótce
Kastracja: tak (25.03)

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim


Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

20:46, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Znaleziono czarną suczkę

30.03.2011 przy ul.Glogera na obrzeżach Krakowa znaleziono małą,czarną suczkę.Ma ok.1,5 roku, wszczepiony chip,na szyi miała obrożę. Kontakt pod numerem 661097759

Tagi: znaleziono
11:46, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 marca 2011
Trusia - śliczna kotka dla konesera

Trusia ma 2,5 roku. Jest przepiękną, dużą kotką o wspaniałym, kolorowym, grubym futerku. Ma wesołe usposobienie, uwielbia inne koty. Nie przepada za braniem na ręce, nie lubi się przytulać. Natomiast przy misce z jedzeniem da z sobą zrobić wszystko, bo bardzo lubi jeść. Kiedy się czegoś przestraszy, zakopuje się pod kocykiem. Jest zupełnie niekłopotliwa, sama organizuje sobie zabawy. Idealna dla kogoś, kto szuka towarzystwa dla swojego kota i nie będzie oczekiwać od Trusi zbyt wiele. Trusia bowiem bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami i bardzo lubi się do nich przytulać. Uwielbia też kocięta, wręcz im matkuje.
Jej uroda jest naprawdę urzekająca. Jedno oczko jest nieco mniejsze od drugiego, ale to tylko przydaje jej uroku.
Trusia jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia. Idealnie korzysta z kuwety.
Już bardzo długo czeka na dom, jej mama i siostra są w swoich domach, a jej nikt nie pokochał. Może cudna Trusia czeka na Ciebie?

Kontakt: tel 601 508 449, mail: anita_b@interia.eu

14:03, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 marca 2011
Tosia kochana sunieczka,delikatna. grzeczna, śliczna czeka na dom!

Tosia to malutkie stworzonko, którego historia jest wyjątkowo smutna. Tosia została porzucona na wysypisku śmieci. Tam rezydenci - 3 owczarki niemieckie, nie pozwalały jej wyjść z ukrycia, nie pozwalały wyściubić nosa, aby znaleźć coś do jedzenia. Tosia całymi dniami siedziała schowana, trzęsąc się ze strachu.

Tosia to mała sunia, w tej chwili jest chudziutka i można policzyć jej wszystkie kostki. Sunia ma śliczny biszkoptowy kolor i delikatną, dłuższą sierść. W tej chwili to jeszcze zaniedbane małe ciałko, ale wystarczy dobra dieta i odrobina miłości, aby sunia stała się ślicznym puchaczkiem. Tosia jest bardzo miłym i delikatnym stworzonkiem. Jest kontaktowa i otwarta. Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. To mała pieszczocha i przytulanka, uwielbia głaski i miziania oraz noszenie na rękach. Tosia ma dobry stosunek do innych zwierząt. Dobrze znosi jazdę samochodem.

U nas od: 23.02
Odrobaczanie: (27.02)
Odpchlenie: tak (23.02)
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: tak

Sunia przebywa w domu tymczasowym w okolicy Bodzentyna (woj. świętokrzyskie)


Kontakt:
609 890 204, jur.ewa@wp.pl

 
ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site
18:35, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Nieśmiały krówek szuka swojej przystani

To drobny, śliczny, czarno-biały kocurek, który ma niecałe dwa lata. Pingwinek jest kotem, ktory lubi oglądać ludzi i inne koty z wysokości.Oczywiście jest kuwetkowy, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.

mail: jm.asiunia@gmail.com

SHILA - roczna, PIĘKNA i KOCHANA przytulanka - w typie SZPICA


Shila to śliczna młoda sunia, która już poznała złe oblicze człowieka. Sunia została najprawdopodobniej potrącona przez samochód - tego nie dowiemy się nigdy, ponieważ z uszkodzona miednicą została znaleziona w centrum miasta. W tej chwili psina jest już po operacji, na drugi dzień po złożeniu miednicy sunia o własnych łapach wyszła na spacer. Z każdym dniem jest coraz lepiej. teraz oprócz wygolonego do operacji zadka nie ma śladu po jakimkolwiek uszkodzeniu czy dysfunkcji ruchu.

Sunia jest młoda, ma ok. 1 roku. Jest mniejsza niż średnia, raczej niskopodłogową sunią o bardzo oryginalnym umaszczeniu i dłuższej sierści. Wygląda jak jakiś mieszaniec szpica. Shila ma piękny ogon, który niczym pióropusz powiewa na wietrze. Jest bardzo grzeczną i spokojną sunieczką. Ma bardzo dobry stosunek do człowieka, jest miła, przytulaśna i kochana. Bardzo pragnie kontaktu z opiekunem, tuli się do niego, liże po rękach. Jest ufna i kontaktowa, bardzo przyjaźnie wita każdego gościa. W stosunku do innych zwierząt zgodna i bezkonfliktowa, bardzo dobrze odnajduje się w licznym psio-kocim stadzie. Sunia bardzo ładnie chodzi na smyczy, w domu grzeczna i czysta, potrzeby załatwia na spacerach. Shila jest zdrowym psiakiem, który normalnie porusza się i bez problemu chodzi. Potrzebuje tylko czasu, aby wszystko dobrze pozrastało się i zarosło futrem.

 

U nas od: 09.03
Odrobaczanie:
tak (08.03)
Odpchlenie:
tak (09.03)
Szczepienie:
wkrótce
Sterylizacja:
wkrótce

 

Sunia przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim

 

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 501 341 021
(po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl

www.obrona-zwierzat.pl

 


11:07, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 marca 2011
AMBER-piękno BURSZTYNU w MIKREJ 6 kg KOCHANEJ suni

Amber zwana popularnie Misią została znaleziona przy trasie krajowej Warszawa-Kraków, gdzie leżała na poboczu. Najprawdopodobniej została potrącona przez samochód. Po zabraniu sunia kulała na przednią łapkę i widać, że była obolała. Na szczęście wizyta u weterynarza nie wykazała poważnych obrażeń oprócz stłuczenia łapki.

Amber jest młodziutką, ok. 1,5 roczną sunią. Jest malusia, waży zaledwie 6,8 kg. To taki podręczny i nakolankowy model psiaka. Sunia ma śliczną, półdługą i jedwabistą w dotyku sierść oraz cudne bursztynowe oczy. Amber jest bardzo grzeczną i milusią psiną. To taka kochana przytulanka. Jest kontaktowa i ufna, nie wykazuje lęku przed człowiekiem. Wręcz przeciwnie - sama pcha się na kolanka i domaga uwagi. Jest spokojna i ułożona, bardzo delikatna i subtelna. Amber to taka mała pieszczocha, bardzo lubi być brana na ręce, kocha głaski i miziania. Będzie idealną towarzyszką do kanapowego oglądania TV. Jest bardzo wpatrzona w człowieka i grzeczna. To pies idealny i mądry. Dobrze znosi jazdę samochodem. W stosunku do innych zwierząt sunia jest bezkonfliktowa, zbyt natarczywych kompanów traktuje pokazaniem ząbków i delikatnym wrrrr. Sunia nie bardzo potrafi chodzić na smyczy, ale wszystko przed nią.


U nas od:
18.03

Odrobaczanie: tak (19.03)
Odpchlenie:
tak (18.03)
Szczepienie:
wkrótce
Sterylizacja:
wkrótce

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 501 341 021
(po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl

www.obrona-zwierzat.pl

 


10:13, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
środa, 23 marca 2011
szukasz do adopcji kota?
a może jednak chcesz przygarnąć psa?
jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś TAK zapraszam Cię na stronę

zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl

Tagi: adopcje
14:27, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Czy odejdzie samotny? Uratuj Pepinka!!

Liczymy na CUD- przecież nie sposób obojętnie czekać,  biernie się przyglądać i nie prosić o miłość dla tego pieska.

To 10- letni Pepino, ulubieniec każdej z nas- Jego ufność, miłość do człowieka wzbudza  czułość w każdym człowieku.

A On ciągle jest samotny, odizolowany od innym psów ze względów bezpieczeństwa, czeka i ufnie patrzy w oczy.

Jest coraz słabszy, koszmarnie znosi izolację, pragnie dotyku, miłości, a tego w schronisku niestety zapewnić mu nie można.

Prawdopodobnie wyrzucono go z jadącego samochodu, w wyniku czego doznał złamania kości promieniowej i strzałkowej w tylnej, prawej łapce.

Dzisiaj już te rany się zagoiły, ale Pepinek cierpi na zaćmę starczą i ma chore serduszko. Jesteśmy w stanie zapewnić mu jedzonko, leczenie, ale serca nie możemy mu dać 24 godziny na dobę.

Jak długo temu maleństwu uda się przetrwać? Osamotnienie, depresja,  choroby i śmierć?

Czy tak mają się potoczyć Jego losy?.

Trudno nam się z tym pogodzić, błagamy więc o DOM dla Pepino, choćby tymczasowy, abyśmy mogli patrzeć jak odzyskuje radość życia.

Obiecujemy, że nie będziemy już marzyć o niczym!!! Niech się spełni tylko to jedno, ostanie – cicha i bezpieczna przystań dla naszego Pepino!!!

 Kontakt w sprawie Pepino:

Marta 513 252 632

schroniskokonin@poczta.onet.pl

 

 

10:31, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
200% amanta, 35% tchórza- oto nasz Amor!!

Amor jest jednym z tych psów, który miał pecha i poznał okrucieństwo człowieka, wie co to głód i strach przed tym, który powinien mu zapewnić bezpieczeństwo i miłość.
Upływ czasu, dobre anioły które stanęły na drodze Amorka, sprawiły, że dzisiaj jest wspaniałym, kochającym człowieka psem. Ale nadal lęk i strach przed nieznanym, obcym, powoduje, że jego bursztynowe oczy stają się ogromne z przerażenia. Szuka wówczas ratunku u opiekuna , niemo błagając o wsparcie. Takie chwile zdarzają się już rzadko, ale są.
Szukamy dla tego niezwykłego psa domu bardzo spokojnego, ludzi cierpliwych i odpowiedzialnych.
Amor jest psem bardzo karnym i posłusznym, ale potrzebuje przewodnika- drogowskazu, który pomoże pokonać pojawiające się lęki.
Nasz bohater, jest czarującym amantem, uwielbia się przytulać i pieścić. Ma ok. pięciu lat, jest zaszczepiony i wykastrowany. Jego żywioł to bieganie, zabawy i harce.
Oto nasz Amorek:


Być może jest gdzieś, nawet bardzo blisko, jedno – WIELKIE SERCE, które pokocha naszego Amorka, tak jak my. Nie prosimy o litość, prosimy o odpowiedzialną miłość.
Czy chcemy dla Amorka zbyt wiele, czy może takich domów i ludzi już nie ma?
Licząc na cud, prosimy o kontakt osoby zainteresowane adopcją naszego amanta:
Irena 500-18-19-20 lub mail: irenaka7@wp.pl10:18, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5