Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
środa, 28 kwietnia 2010
FOKS-zjawiskowy BOKSER mix-URATOWANY z ŁAŃCUCHA !
Interwencja ... Na miejscu widok 2 psów na łańcuchach na gołej szyi, obok stoją pożal się boże budy, w miskach - lepiej nie mówić ... Jak się okazało Foks miał kiedyś dom ... stracił go z powodu narodzin dziecka "z alergią". Tym sposobem trafił z kanapy na łańcuch, na którym spędził 2 lata ...

FOKS - to ok. 2,5 letni pies. To średni psiak, ma 56 cm w kłębie i waży 23 kg. Foks jest mieszańcem - przypomina troszkę wyżła, z oczu może może trochę boksera. Ma śmieszną, bardzo oryginalną sierść. W tej chwili przebywa w domu tymczasowym, gdzie doszedł do siebie - odpięty z łańcucha nabrał nowej chęci i radości życia. W momencie przypomniał sobie domowe maniery i jest typowym, domowym psem. Foks jest spokojnym, łagodnym psiakiem. W stosunku do człowieka jest przyjacielski i przychodzi na głaski i pieszczoty. Uwielbia się miziać - często wchodzi na kolana i przytula się. Na dworze szaleje i uwielbia się bawić. Jest pojętny, łatwo można
go nauczyć nowych rzeczy,wystarczy na początku pokazać mu co wolno, a czego nie. Foks bez problemu zostaje sam w mieszkaniu, nic nie niszczy i zachowuje czystość. Bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie wykazuje agresji w stosunku do innych psów. Nie toleruje jednak kotów.

Odrobaczenie: tak
Odpchlenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: wkrótce

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Kielcach.

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 0-501-341-021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


19:45, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Zaginął kotek

W okolicy Al. Kijowskiej, ul. K. Wielkiego i ul. Bytomskiej (Kraków)
zaginął kotek
młody, drobnej budowy, cały czarny, będący pod opieką lekarza weterynarii – ma rankę koło prawego uszka i ciężki katar (nie jest kastrowany).
Dobrego człowieka, który go znalazł proszę o kontakt : 12 636 34 96
Przewidziana nagroda


Negra – kolejna historia bezdomnej matki. Negra w styczniu przybłąkała się na wieś, była szczenna. Urodziła czwórkę maluchów, malce zostały wydane, a suka 2 dni później stała się niepotrzebna. Zadzwoniono do nas, wymyślając kłamliwą historię ... Nikt jednak nie zrozumiał cierpienia matki, której zabrano dzieci ...

Negra ma ok. 1,5 – 2 lata, jest sunią w typie labradora – wygląd i gabaryty. Negra ma piękne, mądre, bursztynowe oczy. W tej chwili sunia jest zaniedbana, ma brzydką matową sierść. Kilka dni temu zabrano jej dzieci i dlatego ma jeszcze ogrom pokarmu – dostaje leki przeciwlaktacyjne i za kilkanaście dni wszystko się ładnie powchłania. Negra to przemiłe, kochane suczydło. Musiała być kiedyś bita, bo boi się gwałtownych ruchów. Jest bardzo spolegliwa wobec człowieka, cieszy się i merda ogonem na jego widok, liże i poddaje się pieszczotom. To kochana suka, która przy odrobinie serca wreszcie zacznie nosić ogon w górze i zda sobie sprawę, że człowiek to nie zawsze znaczy krzywda ... Negra ma bardzo dobry stosunek do innych psów, jest łagodna i nie wykazuje agresji. Sunia ładnie chodzi na smyczy.

Od kilku dni Negra jest w naszym kojcu – tam jednak strasznie tęskni za człowiekiem i ... swoimi dziećmi. Biedna rozpaczliwie wyje i rani nos „próbując przejść” przez oczka w siatce. Negra tak bardzo potrzebuje człowieka.

BARDZO PILNIE SZUKAMY DOMU STAŁEGO LUB TYMCZASOWEGO DLA TEJ SUNIECZKI.

Odrobaczenie: wkrótce
Odpchlenie: wkrótce
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: wkrótce

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 0-501-341-021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl


13:37, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Śliczne ok 3 mies szczenie!PORZUCONA pilnie czeka na dom
4 miesięczna prześliczna czarna sunieczka!To maleństwo zostało porzucone na potężnym osiedlu ogródków działkowych. Bez jedzenia, wody, zagubiona i przerażona została znaleziona prez przypadkowych przechodniów. W ciągu kilku godzin odzyskała wigor i radość życia. Niestety w domu, do którego trafiła, może pozostać bardzo krótko. A potem nie wiadomo, co się z nią stanie...

Sunia docelowo będzie prawdopodobnie średnim na wielkość pieskiem. Sunia ma w chwili obecnej około 3 miesiące. Jest czarna, ma pierwszą sierść - narazie lekko falowaną. Jest pełna energii, szuka okazji do zabaw i szaleństw. Nie boi się ludzi, widać, że przed porzuceniem miała z ludźmi kontakt. Potrzebuje kogoś, kto zajmie się jej wychowaniem i opieką nad nią. W tej chwili jest z innymi psami, przechodzi socjalizację.

Zależy nam na domu z kochającym opiekunem. Zależy nam, aby trafiła do kogoś, kto nigdy jej nie odda, nie będzie rozmnażał i zapewni poczucie bezpieczeństwa, aby już nigdy więcej nie czuła strachu.


Kontakt w sprawie adopcji -
0609-890-204,

jur.ewa@wp.pl

ewelinkamataninka@tlen.pl


W miarę możliwości, istnieje możliwość dowiezienia psa do innego miasta w Polsce.

13:06, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Małe kotki

Młode kocięta, oddam w dobre ręce. Kotki potrafią korzystać z kuwety oraz jeść same. Poradzą sobie bez opieki matki. Mają bure futerka i szukają miłości. Są bardzo żywe i lubią się bawić.

 

Telefon: 668627864

11:18, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 27 kwietnia 2010
Vegas

Vegas, dla przyjaciół Henio

Czarujący kocurek, nieco nieśmiały, ale bardzo czuły pozna kogoś, kto pomoże mu uwierzyć we własne szczęście. Doceni towarzystwo innych kotów. Tylko poważne oferty - nie chce być zabawką w czyichś rękach. Oczekuje zrozumienia i delikatności. Nie zniesie agresji i braku wyczucia. Ceni takt i łagodność.

|Metryczka kawalera|

imię: Vegasik (vel Henio),

płeć: kocur,

wiek: ur. ok. V 2008,

rasa: europejska,

umaszczenie: biel z czarnymi łatkami,

stan cywilny: wolny,

sterylizacja: tak,

szczepienia: tak,

odrobaczenie: tak;

kontakt magda@podjednymdachem.org, tel.: 507 331 301


Zaginął beagle

W krakowie-opatkowicach w dniu 19.04.2010r zaginął beagle tricolor, ma 4 lata, był bez obroży. Pies posiada mikrochipa. Znalazcę prosimy o kontakt: 602-316-099

Pako

17:56, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Spox

Spox - po prostu spoko kot!


Tajemniczy, młody buras szuka swojej szansy na spokój i bezpieczeństwo. Nie ukrywa, że na zaufanie trzeba sobie zasłużyć, niechętnie rezygnuje z niezależności i dystansu. Potrafi okazać czułość, zwłaszcza drugiemu kotu. Gustuje w żywiołowej zabawie, przeplatanej sesjami relaksu w hamaku. Wolałby nie zmieniać swoich przyzwyczajeń. Brzydzi się przemocą i gwałtownością.

spoks

|Metryczka kawalera|

imię: Spoksik,

płeć: kocur, wiek:

ur. ok. V 2008,

rasa: europejska,

umaszczenie: bure,

stan cywilny: wolny,

sterylizacja: tak,

szczepienia: tak,

odrobaczenie: tak;

kontakt  mail: magda@podjednymdachem.org, tel.: 507 331 301


Mamele, nigdy nie miała prawdziwego domu :(

Mamele, podaruj jej pierwszy dom w jej życiu...

Poważna, dojrzała kocica, o odpowiedzialnym stosunku do życia, pozna człowieka, który uszanuje jej prywatność i da czas na aklimatyzację. Nie zniesie rozczarowania - jej serce zostało już kiedyś złamane, dlatego oczekuje wyłącznie poważnych ofert. Ceni sobie wygodne życie i spokój. Uraduje ją miejsce przy kaloryferze w zacisznym pokoju. Uważa, że wytworzenie bliższych relacji wymaga czasu i delikatności.

M

|Metryczka panny|

imię: Mamele,

płeć: kotka,

wiek: urodzona około 2000,

rasa: europejska,

umaszczenie: bura,

stan cywilny: wolna,

sterylizacja: tak,

szczepienia: tak,

odrobaczenie: tak;

więcej informacji: gagofitoosni.blox.pl

kontakt magda@podjednymdachem.org, tel.: 507 331 301

Wanilia

Wanilia - kocia piękność

 

Wolna, po przejściach, czuła i serdeczna, poszukuje kogoś, kto pozwoli jej w swoich ramionach zapomnieć o przeszłości. Lubi dobrą kuchnię, ceni sobie miłe towarzystwo, marzy o wspólnych długich wieczorach spędzonych przy pełnej miseczce i w miłym towarzystwie, zarówno ludzkim, jak i kocim. Czeka tylko na poważne propozycje - już raz złamano jej serce.

Wanilia

|Metryczka panny|

imię: Wanilia,

płeć: kotka,

wiek: 5 lat,

rasa: europejska,

umaszczenie: tricolorka,

stan cywilny: wolna,

sterylizacja: tak,

szczepienia: nie,

odrobaczenie: tak

Stancja: Kraków, kontakt  mail: iza@podjednymdachem.org,  tel.: 888 214 806


 
1 , 2 , 3 , 4 , 5