Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
piątek, 29 czerwca 2007
Kuwetkowe i przytulne rysie - 2,5 miesiąca
Domku szukają dwa koteczki, bure rodzeństwo o oryginalnym "dzikim" wyglądzie. Mają po 2,5 miesiąca i mimo "rysiego" wyglądu są bardzo towarzyskie i kochane. Kotki sa czyściutkie i milaśne, przyzwyczajone do zycia w mieszkaniu. Bardzo potrzebujemy dobrego domku. Oto fotki:

Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-06-29

Image Hosted by ImageShack.us
Shot at 2007-06-29

I kontakt:
rea@o2.pl
500 267 686
(Sylwia)
10:16, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 28 czerwca 2007
ZAGINĄŁ OWCZAREK SZKOCKI COLLIE!!!!!!!
w DNIU 21.06.2006 w Nowej Hucie zaginął owczarek Collie (podobny do Lessie), wabi się "'Zeus''.Umaszcenie : głównie czarno-białe, z niewielką ilością rudego.Na szyji miał obrożę z numerem telefonu. Pies ma 5 lat. Znalazce prosimy o kontakt pod nr tel. 504-325-015. Tęsknią dzieci.

Lolek miał dom. Myślał, że jest to dom kochający i troskliwy.

Ale nie był.

Loluś trafił do schroniska, gdzie zupełnie sobie nie radził. Został dotkliwie pogryziony przez psy. Stracił oczko i jego połowa główki została uszkodzona. Loluś został zabrany z krakowskiego schroniska przez wolontariuszy, bo nie miał tam szans na przeżycie. Przebywa w tej chwili w hoteliku dla psów w Niepołomicach i czeka.

Nikt nie chce takiego psa. Bo to przecież nie jest psiak „pokazowy” , nie można się nim pochwalić jaki jest piękny i reprezentacyjny. Ale myślę, że jest to pies wyjątkowy jeżeli ktoś szuka wiernego, kochającego przyjaciela. Robi wszystko aby zadowolić człowieka, siada, podaje łapkę a na spacerze nie odstępuje człowieka, jakby się bał, że i on go opuści i zostawi.

Czy możesz mu pomóc??

Napisz lub zadzwoń: tel. 504 470 635

e-mail: jagnas@gmail.com.

 

15:22, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 26 czerwca 2007

BONO to zaledwie 6 kg psie ciałko (coś pomiędzy sznaucerkiem miniaturowym a pudelkiem), nie sięga nawet do pół łydki, a tyle w nim złych przeżyć i psich nieszczęść.

Został wyrzucony, trafił do schroniska gdzie zapomniany przez cały świat siedział brudny, skołtuniony i chory w ciasnej klatce. Ktoś go wreszcie dostrzegł, wyjął z klatki, doprowadził jego sierść do porządku. Okazało się, że Bono słabo widzi i ma bardzo chore oczy, które wymagają długotrwałego leczenia. Najważniejsze jednak że dostał szansę na normalne, szczęśliwe psie życie i nie może jej zmarnować! Musi trafić do cudownego i opiekuńczego domu. Musi mieć swojego człowieka który będzie się nim opiekował już na zawsze. Bono umie się odwdzięczyć, jest radosny, lubi się przytulać, z wdzięczności polizać rękę… Prosimy ludzi o wielkich sercach o kontakt tel. 0692 106 546 lub e-mail: olga@ekstrawagancja.com

12:59, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 25 czerwca 2007
MAWI SZUKA DOMU NIE CHCE LITOŚCI TYLKO MIŁOŚCI

Mawi  został przewieziony ze schroniska w  Mielcu do hoteliku w Niepołomicach pod Krakowem. Przebywał w schronisku przez 5 lat!!!

Jest pięknym owczarkiem collie wdzięcznym jak tylko potrafi  za każdy gest człowieka.

Jest niwidomy i to jest powód braku akceptacji przez człowieka.

Nikt mu nie daje szansy na lepsze życie a on powoli traci wiarę w swój szczęśliwy los.

Czy naprawdę jest skazany tylko na klatkę?

Przecież nie musi tak być.

Mawi nie jest bezradny.

Ma znacznie lepiej wyostrzony zmysł węchu i słuchu.

Kiedy pozna teren i spaceruje lub biega, nikt patrząc z boku nie domyśli się, że jest niewidomy.

Szukam ludzi odpowiedzialnych i wrażliwych na krzywdę.

Przecież to niemożliwe aby w takiej sytuacji nie znalazł się ktoś, kto go pokocha.

Marzę aby znaleźć dla niego  dom z ogrodem, aby nie musiał pokonywać w przyszłości zbyt dużo schodów. A może pokocha go ktoś, kto już ma collie i będzie on dla Mawiego przewodnikiem?

 Jeśli możesz zaofiarować dom Mawiemu zadzwoń lub napisz tel. :

(012) 641-97-02

500-18-19-20

e-mail: irenaka7@wp.pl

13:23, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
czarna kotka Zuzia szuka domu
Szuka troskliwych opiekuna/-ów na 0,5 roku lub na stałe - Kotka Zuzia blisko 4-letnia, maści czarnej, biała krawatka pod szyją, waga: 8kg (zdjęcia z wczoraj w załączeniu), wysterylizowana, czysta, bardzo zadbana, od małego chowana w domu, ma aktualną książeczkę zdrowia z wszystkimi ważnymi szczepieniami wymaganymi dla kota (w tym ważne szczepienie na wściekliznę), jak również ważny paszport pozwalający na podróżowanie w obrębie Unii Europejskiej - kotka ma wszczepiony chip
identyfikacyjny.
Kotka jest alergikiem i dlatego wymaga karmy weterynaryjnej
Sensitivity Control SC31 firmy Royal Canin, jak również podawania
zastrzyku sterydowego co kilka miesięcy przez weterynarza. Bez tej karmy kotka może mieć biegunkę a bez zastrzyku ma świąd i może drapać się mocno. Innych problemów nie ma.
Telefon kontaktowy (komórki):
0889397627 (możliwość kontaktu do dnia 01.07.2007 pod tym numerem)
0601954553 (możliwość kontaktu od dnia 02.07.2007 pod tym numerem).
mail: antros@poczta.onet.pl
13:13, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Marcepanek ciągle szuka domu

Marcepanek jest w tej chwili już spokojny i wesoły, ale przez kilka dni po znalezieniu był bardzo niepewny jutra i przygaszony. Teraz ten niewielki piesek (waży 8kg) już się do mnie uśmiecha i ma minkę jakby właśnie wygrał w totka milion złotych.
Chociaż nie jest już młody(ma ok. 8-10lat), ma niesamowitą energię i uśmiech na pyszczku na widok którego każdy kto nas mija na ulicy zatrzymuje się i zwraca uwagę.

Mam nadzieję, że znajdę dla niego kochający dom.
Jest bardzo łagodny daje się pogłaskać każdemu, lubi dzieci i inne psy. Nie lubi tylko dużych „agresorów”, bo wtedy udaje psa obronnego. Bardzo wtedy śmiesznie wygląda, ale po zwróceniu uwagi natychmiast się uspakaja. Nie lubi kotów.
Marzę dla niego o domku gdzie będzie cicho i spokojnie i mam nadzieję, że dzięki Waszej pomocy taki domek uda mi się znaleźć, przecież nie może trafić do schroniska, tam nie ma żadnych szans.


Kontakt:

(012) 641-97-02

500-18-19-20

e-mail: irenaka7@wp.pl

13:11, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
LAURA-mix collie szuka domu

Laura ma około 4 lat, ostatnie dwa spędziła w schronisku. Zadawałam sobie pytanie: Czemu tak długo? Przecież to łagodna, delikatna, spokojna istota, która na pewno ma w genach najlepsze cechy owczarka szkockiego: życzliwy dla człowieka, nigdy agresywny.  Towarzyski, nie może długo pozostawać w samotności. Inteligentny, szybko się uczy. Wszystko wskazuje na to, że właśnie taka może być, ale tylko w domu pełnym miłości, w domu bezpiecznym... czy możesz jej pomóc stać się Twoim najlepszym, najwierniejszym przyjacielem?

Jeśli możesz zaofiarować dom Laurze zadzwoń lub napisz tel. :

(012) 641-97-02

500-18-19-20

e-mail: irenaka7@wp.pl

 

12:57, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Komentarze (1) »
niedziela, 24 czerwca 2007
Znaleziono kotkę!
24 czerwca na rogu ul. św. Sebastiana i Berka Joselewicza znaleziono uroczą kotkę: mała, szczupła, szara w ciemne drobne prążki, ze złotymi oczami i białymi wąsikami, chyba młodziutka. Wygląda na zdrową i czystą, jest ufna, łasi się i mruczy, więc sądzimy, że jest kotem domowym, a przynajmniej osowojonym, z najbliższej okolicy. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem tel. 0607 985 226 lub 012 430 74 27. Nie możemy jej zatrzymać, bo mamy już jednego kota, a tym bardziej nie chcemy, żeby ktoś po niej płakał!
18:45, kr_czytelnik
Link Komentarze (1) »
czwartek, 21 czerwca 2007
Szczeniaki z Kielc- transport

jur.ewa@wp.pl tel 609890204

Sawa - ostatnia z 4 szczeniąt, które miały zostać uśpione, ponieważ właściciel nie miał co z nimi zrobić.
Ma ok.5 mies., nie będzie duża, z postury trochę jamnikowata, wydłużona. W pierwszym kontakcie trochę nieufna, ale łagodnością i spokojem można szybko zaskarbić sobie jej sympatię. Jest zaszczepiona.


~~~~~


Szarotka - następna mała sunia w potrzebie. Ktoś porzucił w Domaszowicach pod Kielcami. To jeszcze szczenię - ma ok. 7 miesięcy. Jest bardzo milutka, sympatyczna, przylepna.
Jest już po sterylizacji.
Sunia ma też oddzielny wątek:
http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=54811~~~~~

Szczeniaki Rudej - dzieci bezdomnej suni.
Będą średniej wielkości.
Mają w tej chwili 6 tygodni, mama już ucieka od nich i nie chce ich karmić.
Są już odrobaczone drugi raz i zaszczepione.

Czarna jest sunia - spokojna i nieco nieśmiała.
Beżowy - piesek, odważniejszy, bardziej ruchliwy.
~~~~~~

Kufa i Mufa - ok. 2 mies. suczki, siostry. Są identyczne z wyglądu. Z charakteru Mufa jest trochę spokojniejsza.
Zostały wyrzucone z samochodu w piątek, 25 maja, na przejeździe kolejowym w Piekoszowie (trwa ustalanie sprawcy i zostanie złożone doniesienie o popełnieniu przestępstwa).
Zostały przygarnięte przez Potter do jędrzejowskiego przytuliska, które jest już przepełnione do granic możliwości.
Sunie zostały odrobaczone i zaszczepione.
Pilnie potrzebują domów!

Kufa:Mufa:Figa - malutka, ratlerkowata sunia. Ma ok. 3 mies.

Misiek - piesek, będzie średnio-duży w przyszłości. Bardzo pilnie szuka domu, już raz został złapany przez schroniskowego hycla, ale dziewczyna go wykupiła, jednak nie ma gdzie go przechować!Białas (Jędrzejów)- szczeniak, ok. 5 mies., ok. 35 cm w kłębie, przyjechał w ostatniej "dostawie" do przytuliska; wkrótce otrzyma full service weterynaryjny; podgryzany przez inne psy, non stop piszczy.


11:53, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5