Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
środa, 30 czerwca 2010
Urocza, słodka kotka Pralinka potrzebuje dobrego domu

Pralinka – dostała tak na imię, bo jest słodka jak najlepsza czekoladka.

Kotkę znaleziono w bardzo złym stanie. Miała bezwładne tylne łapki, ciągnęła je za sobą i mogła tylko czołgać się na przednich. Była bardzo zmęczona i wycieńczona.

Jednak pod dobrą opieką weterynaryjną szybko doszła do formy. Bezwład ustąpił i kotka jest całkowicie samodzielna – załatwia się w kuwecie, nie brudzi, porusza się sama, posługując się również tylnymi łapkami.

Jest niesamowicie kontaktowa i milusińska – potrzebuje uwagi człowieka cały czas. Kocha głaskanie i pogodnie zagaduje do człowieka.

W domu tymczasowym, gdzie chwilowo przebywa, lubi towarzystwo innych kotów i bez problemu dogaduje się też z psem.

Pralinka jest kotką niemłodą – zasługuje pewnie na miano kociej babci, jednak jest w dobrym zdrowiu i tak pełna życia, że budzi uśmiech na twarzy.

Szukamy dla niej domu, który zaopiekuje się nią na jej stare lata. Oczywiste jest, że kotka potrzebuje stałej opieki weterynarza w związku z przebytą chorobą. Ale nade wszystko potrzebuje swojego człowieka, który będzie ją kochał, głaskał; da jej ciepły, przyjazny dom i wysłucha jej kocich żali – być może są to opowieści o losie jaki ją spotkał…

 

W sprawie adopcji kotki można kontaktować się: telefonicznie – 501 259 254 po godzinie 12.00 w dni powszednie oraz mailowo: mahob@poczta.onet.pl

 

20:54, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Zaginęła kotka

29 czerwca br w okolicy ul. Daliowej 10 (Kurdwanów) zaginęła kotka. Niezbyt duża, czarna, ma ok. roku. Ma białą łatkę w okolicach brzucha i szyi. Dla znalazcy, możemy zaoferować 200 zł. Bardzo prosimy o kontakt: 511706218; 3531095; 666514000

11:42, kr_czytelnik , Zginął kot
Link Komentarze (1) »
Teri- spokojna, sunia w typie jagdteriera po sterylizacji

Teri - sunia w typie jagdteriera, średniej wielkości.
Idealna do mieszkania, umie chodzić na smyczy, łagodna, spokojna, cicha.

Zachowuje czystość i nie niszczy.

Historia suni: została prawdopodobnie wyrzucona z samochodu, kilka miesięcy koczowała pod Kielcami.
Musiała tam zaznać wiele złego od ludzi, bo była bardzo nieufna i sporo czasu zajęło oswajanie jej na tyle, aby udało się ją złapać.

Obecnie przebywa w DT w Katowicach i szuka domu najlepiej z ogrodem, u starszych ludzi, bo bardzo boi się dzieci i młodszych osób. Pobyt w domu tymczasowym sprawił, że jest znowu radosnym, szczęśliwym psem, zostały jednak pewne lęki z przeszłości, stąd takie wymagania co do domu.
Toleruje zarówno inne psy, jak i koty.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona.


W miarę możliwości pomożemy w transporcie!
Kontakt w sprawie suni:
660124623,
zkociegodworu@gmail.com


Wątek Teri:
http://www.dogomania.pl/threads/1491...E-czeka-na-dom

 08:06, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 czerwca 2010
W dobre ręce - trzy sześciotygodniowe czarne kociaki
Trójka rodzeństwa: dwa kocurki i jedna koteczka szukają odpowiedzialnych opiekunów. Kotki są odrobaczone, jedzą karmę dla juniorków, potrafią korzystać z kuwety.
Śliczne rudzielce i burasia szukają domów

Dwa rude kocurki i burasia urodziły się w ogrodowej szopie, wybranej przez bezdomną kotkę. W tej chwili mają ok. 2,5 miesiąca, wciąż są pod opieką mamy (już wysterylizowanej). Zdrowe i wesołe, szybko oswajają się z człowiekiem. Preferowane domki niewychodzące (tzn. nie wypuszczające kotów bez nadzoru, kot może być wyprowadzany na spacery). W przypadku wyższych pięter zależy nam także na zabezpieczeniu okien/balkonów, do których kotek będzie miał dostęp.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o kontakt mailowy (ahocianka@gmail.com) lub telefoniczny(600-618-576)

kociakirudasek

22:59, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
PYSIA-śliczna i młoda DŁUGOWŁOSA sunia-OAZA SPOKOJU-grzeczna sunia CZEKA na DOM


 


Pysia to sunia, która od kilku tygodni błąkała się po jędrzejowskim rynku. Całymi dniami koczowała pod punktami gastronomicznymi i żebrała o jedzenie. Jeszcze chwila, a zostałaby zgarnięta przez jędrzejowskiego hycla, bo cierpliwość właścicieli gastronomii miała się już ku końcowi.

Pysia ma ok. 2,5 roku. Jest średniej wielkości sunią o ślicznej, półdługiej, jedwabistej sierści. Pysia ma wyjątkowo puszysty ogon i obfite "porteczki" na tylnych łapkach. Sunia waży 14 kg. Pysia, jest grzeczną i niekłopotliwą sunią. Jest bardzo spokojna i cichutka. W stosunku do człowieka totalnie łagodna i posłuszna. Jest kochana, ma śliczne mądre oczka. Pysia jest spokojna i zrównoważona. Nie jest zbytnio wylewna z uczuciami, ale to kwestia czasu jak stanie się pieszczochą i kochanym psiakiem – sunia musi poczuć stabilizację. Cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne, lubi się czesać. Pysia w miarę dobrze chodzi na smyczy. Sunia ma dobry kontakt z innymi zwierzętami, nie wykazuje w stosunku do nich oznak agresji.

U nas od: 21.06
Odrobaczenie: wkrótce
Odpchlenie: 21.06
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: tak (23.06)

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie


Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
email: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

 

 

12:40, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Czekoladowo- rudy starszy dostojny psiak do adopcji!

Czekoladowo-rudy starszy psiak, błąka się po jednym z kieleckich osiedli.
Psiak jest średniego wzrostu, przyjazny do ludzi, ale podchodzi do nich z rezerwą, spokojny- strasznie go szkoda, bo takie warunki to dla staruszka musi być prawdziwa udręka, śpi na ziemi biedaczek...

Kielce- w miarę możliwości pomożemy w transporcie!
Kontakt tel 609890204 mail jur.ewa@wp.pl09:55, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 28 czerwca 2010
ODDAM ŚLICZNE MAŁE KOCURKI

Oddam w dobre ręce trzy śliczne kocurki. Same jedzą. Kontakt 790 526226, 796191818Kocurki do wziecia

10:08, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 27 czerwca 2010
Przesympatyczne szczeniaczlki

Oddam bardzo sympatyczne szczeniaczki niezidentyfikowanej rasy, grzeczne towarzyskie, suczki około 3-miesięczne,

21:37, kr_czytelnik
Link Komentarze (1) »
piątek, 25 czerwca 2010
SKUTER - roczny ZJAWISKOWY i KOCHANY - mega łagodny PIESZCZOCH

Skuter to kolejny psiak wyciągnięty przez nas ze schroniska-umieralni w Dyminach. Nie wiemy ile czasu tam spędził, ani skąd pochodzi ... Wiemy tylko, że od maja, przy kolejnych naszych wizytach w schronisku, stał na łańcuchu patrząc z nadzieją w naszą stronę ... Zdążyłyśmy go uratować zanim zniknął w tajemniczych okolicznościach ...

Skuter to śliczny młody psiak. Ma ok. 1 roku, o czym świadczą piękne białe zęby i szczenięce zachowanie. Ma ok. 60 cm w kłębie i waży ok. 20 kg. Jest ślicznym mieszańcem, ma piękne, gęste futro i imponujących rozmiarów, puszysty ogon, jest strasznie milutki i puchaty. Skuter jest przekochanym psem, w stosunku do człowieka łagodny i oddany, uwielbia pieszczoty i głaskanie. Jest kontaktowy i otwarty na człowieka - stale merda ogonkiem i ma uśmiech na pysiu. Jest bardzo ufny - nie trzeba go znać, aby stać się jego przyjacielem. Można powiedzieć, że to jeszcze psi dzieciak - Skuter lubi zabawy i szaleństwa. Ma bardzo pogodne i przyjazne usposobienie. Cierpliwie znosi zabiegi pielęgnacyjne, lubi również czesanie. Psiak ładnie chodzi na smyczy. W stosunku do większych samców wykazuje oznaki uległości i daje się zdominować. Z suniami dogaduje się bez problemu.

U nas od: 23.06
Odrobaczenie: 24.06
Odpchlenie: 24.06
Szczepienie: wkrótce
Kastracja: wkrótce

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
email: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

 

22:05, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 10