Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
piątek, 15 kwietnia 2011
Walduś

Waluś


Waluś jest pięknym i sporej wielkości kocurkiem. Sierść ma koloru burego z wyraźnymi czarnymi pręgami. Wygląda jak miniaturka tygrysa. Ale to tylko pozory, bo serce ma na łapie;) Jest on bardzo łagodny i spokojny. Waluś jest kotem narkolankowo-naręcznym, co oznacza, że bardzo chętnie przesiaduje na kolanach człowieka, a także uwielbia być noszonym na rękach - układa się wygodnie i z perspektywy czułych rąk z zaciekawieniem przygląda się wszystkiemu wokół. Oczywiście mizianie podczas tych czynności jest mile widziane, o czym dowodzi głośne mruczenie zadowolonego kota:)

Kocurek szuka domu, który otoczy go czułą opieką i pokocha całym sercem.

Waluś jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:

mailto:woznicka@kr.onet.pl

607 178 272 begin_of_the_skype_highlighting 607 178 272

19:04, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Komentarze (1) »
czwartek, 14 kwietnia 2011
BOLMIN - piękny,KOCHANY przytulak - TERIER mix - był ŻYWĄ TARCZĄ !Bolmin to pies porzucony na terenie miejscowości wypoczynkowej o takiej samej nazwie. Psiak stanowił chyba żywą tarczę, ponieważ był cały nafaszerowany ołowianym śrutem. Teraz już po operacji usunięcia śrutów, zdrowy i bezpieczny czeka na dom.

Bolmin to ok. 8-9 letni psiak. To śliczny i kochany psiak o szorstkiej, delikatnie falowanej sierści. Jest niewielkim kundelkiem o krępej i zwartej budowie ciała, ma 35 cm w kłębie i waży ok. 12 kg. Z faktury sierści można wnioskować, że wśród jego przodków płynęła terierza krew. Jest bardzo żywotnym i wesołym psiakiem w średnim wieku - to bardzo rezolutny zwierzak. Przyjacielski, miły, kochany. Ma wielką chęć życia, jest żwawy i temperamentny. Jest ufny i kontaktowy w stosunku do wszystkich. Bolmin jest posłuszny, bardzo ładnie chodzi na smyczy, ale puszczony luzem trzyma się ładnie nogi. Ma bardzo dobry stosunek do człowieka, uwielbia głaskania i pieszczoty, nie jest nachalny, ale lubi gdy poświęca mu się uwagę, bardzo lubi być chwalony i doceniany. W stosunku do innych zwierząt jest niezwykle łagodny i bezkonfliktowy, nie wchodzi w spory między psami, świetnie dogadał się również z kotami. W domu jest grzeczny i niekłopotliwy, potrafi zachować czystość, nic nie niszczy.

U nas od: 12.03
Odrobaczanie:
tak
Odpchlenie:
tak
Szczepienie:
wkrótce
Kastracja:
tak

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Bodzentynie, w woj. świętokrzyskim

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl

www.obrona-zwierzat.pl

 10:41, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
środa, 13 kwietnia 2011
Terrier suczka – wygląd teriera spokój anioła. PILNY dom dla Terri.

Terri to sunia średniej wielkości, ma ok. 2,5 roku. Jest psem idealnym do mieszkania, zachowuje czystość i nie niszczy. Jest łagodna, ale jednocześnie czujna.

Toleruje zarówno psy jak i koty, z którymi jest zaprzyjaźniona. Jest suczką niezwykle wrażliwą o delikatnej psychice. Wskazany byłby dla niej dom wiodący spokojny tryb życia, bez rozbrykanych dzieci (okazjonalne wizyty dzieci jej nie przeszkadzają), który otoczyłby ja miłością i opieką.

Największym naszym marzeniem jest dom z ogrodem, gdzie mogłaby swobodnie biegać. Teri kocha przestrzeń i gdy może się do woli wybiegać po ogrodzie jest wtedy najszczęśliwszym psem na świecie.

STERYLIZACJA: tak
Odrobaczenie: tak
Szczepienia: tak

Jeśli chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o niej zadzwoń lub napisz.

Kontakt w sprawie adopcji:
(32) 35 33 128
660 124 623
jur.ewa@wp.pl
zkociegodworu@gmail.com

Suczka przebywa obecnie w domu tymczasowym w Katowicach. Mozna podjechać i zobaczyć psiaka na żywo:)

Zdjecie 1 Zdjecie 2 Zdjecie 3 Zdjecie 4 Zdjecie 5 Zdjecie 6
10:48, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 12 kwietnia 2011
SHILA - młoda, SZPICOWATA sunia z PRZETRĄCONĄ MIEDNICĄ i staruszek BOLMIN czekają ...


Shila to śliczna młoda sunia, która już poznała złe oblicze człowieka. Sunia została najprawdopodobniej potrącona przez samochód - tego nie dowiemy się nigdy, ponieważ z uszkodzona miednicą została znaleziona w centrum miasta. W tej chwili psina jest już po operacji, na drugi dzień po złożeniu miednicy sunia o własnych łapach wyszła na spacer. Z każdym dniem jest coraz lepiej. teraz oprócz wygolonego do operacji zadka nie ma śladu po jakimkolwiek uszkodzeniu czy dysfunkcji ruchu.

Sunia jest młoda, ma ok. 1 roku. Jest niedużą, raczej niskopodłogową sunią o bardzo oryginalnym umaszczeniu i dłuższej sierści. Wygląda jak jakiś mieszaniec szpica. Shila ma piękny ogon, który niczym pióropusz powiewa na wietrze. Jest bardzo grzeczną i spokojną sunieczką. Ma bardzo dobry stosunek do człowieka, jest miła, przytulaśna i kochana. Bardzo pragnie kontaktu z opiekunem, tuli się do niego, liże po rękach. Jest ufna i kontaktowa, bardzo przyjaźnie wita każdego gościa. W stosunku do innych zwierząt zgodna i bezkonfliktowa, bardzo dobrze odnajduje się w licznym psio-kocim stadzie. Shila jest psem o cudownym charakterze. Sunia bardzo ładnie chodzi na smyczy, w domu grzeczna i czysta, potrzeby załatwia na spacerach. Shila jest zdrowym psiakiem, który normalnie porusza się i bez problemu chodzi. Potrzebuje tylko czasu, aby wszystko dobrze pozrastało się i zarosło futrem.

U nas od: 09.03
Odrobaczanie:
tak (08.03)
Odpchlenie:
tak (09.03)
Szczepienie:
wkrótce
Sterylizacja:
wkrótce

Sunia przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 501 341 021
(po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl

www.obrona-zwierzat.pl

 


14:01, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Biało-czarny duecik koci czyli Bambi i Śnieżek szukają domu

Śnieżek ma ok. 2 lata a Bambiś ok. 2,5 lat. Kocurkowie mają podobne charakterki: oba są wesołe, psotne, uwielbiają kocie zabawy, gonitwy za sznurkiem. Bambi jest większym łobuziakiem i gadułą, to wieczny kociak-pierwszy do zabawy, wygłupów. Śnieżek z kolei głośniej mruczy, jest bardziej stateczny i więcej ceni sobie przytulanie i pieszczoty ludzkiej ręki. Obydwaj są niezwykle towarzyscy, przyjacielscy, ciekawscy, pewni siebie i kochani. Razem często dokazują, urządzają kocie berki, gonitwy i zapasy. Potrzebują cierpliwego i kochającego domu; ludzi, którzy pokochają ich piękno i niezwykłą żywiołowość. Domu, w którym będą mogli psocić, równocześnie bawiąc swoich nowych opiekunów kocimi szaleństwami.
Kotki już raz zostały adoptowane ale niestety nie cieszyły się długo swoim nowym domem.
Najlepiej, gdyby trafiły do wspólnego domu, bo lubią swoje wzajemne kocie towarzystwo - jako jedynacy strasznie by się nudzili. Ponadto, widok takiego kociego czarno-białego dueciku na kanapie jest obłędny :)

Oba kocurki są zaszczepione, odrobaczone, wykastrowane, mają założone książeczki zdrowia.

 

Kontakt w sprawie adopcji:

alinakonik@interia.pl

tel.608050990

11:07, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
MORGAN-młody, piękny i KOCHANY przytulak-WYŻEŁ-SZNAUCER mix

 

Morgan błąkał się od kilkunastu dni po Jędrzejowie, chudy, cały w dziadach i z kleszczowym towarzystwem na sobie. Codziennie rano przychodził do warzywniaka i kradł stamtąd jabłka ...

Morgan to młody pies w typie wyżła, jest również trochę podobny do sznaucera. Pies ma ok. 2 lat, waży ok. 20 kg i ma 60 cm w kłębie. Morgan ma szorstką sierść, w tej chwili matowy i zaniedbany, ale po odkarmieniu będzie pięknym i reprezentacyjnym psem. Pies ma piękny, typowy dla wyżłów kolor oczu. Mimo ponurego i może trochę grożnego wyglądu to psi wesołek i rozrabiaka. W stosunku do człowieka Morgan jest psem idealnym. Bardzo kontaktowy i ufny, każdego wita merdaniem ogona, jest przyjacielem całego świata. Zupełnie nieagresywny. Psiak przyjazny, uwielbia miziania i pieszczoty. Zaczepia do zabawy i jest kochaną przylepą. Wszędzie dobrze - byle przy człowieku. Morgan uwielbia ruch i zabawę, ma w sobie coś z psa myśliwskiego, więc preferuje aktywny tryb życia. Morgan jest bardzo posłuszny i karny - będzie dobrym materiałem do wyszkolenia go. W stosunku do zwierząt Morgan wykazuje oznaki dominacji, do suk ma dobry stosunek, z psami dogaduje się gorzej. W samochodzie bardzo ładnie się zachowuje i dobrze chodzi na smyczy.


U nas od
: 01.04
Odrobaczenie
: 01.04
Odpchlenie
: 01.04
Szczepienia
: wkrótce
Kastracja
: tak (06.04)

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim


Stowarzyszenie Obrona Zwierząt

28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie

tel. 501 341 021
(po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl

www.obrona-zwierzat.pl


10:16, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 11 kwietnia 2011
Beza

Beza bez…


Beza ma ok. 2 lat. Beza ma piękne bure futerko i świdrujące, mądre oczy. Beza ma cudowny charakter. Beza ma ochotę spędzać cały czas na kolanach człowieka.

Do tej pory Beza miała dom na terenie kombinatu. Beza miała ludzi, którzy dbali o to, żeby w jej miseczce codziennie znalazło się coś dobrego. Beza miała dużo szczęścia, bo Beza miała wypadek…

Dziś Beza nie ma części tylnej łapki i kawałka ogonka. Nie wiemy, jaki wypadek miała Beza.

Beza jest bez kawałka łapki i kawałka ogonka, co w niczym Bezie nie przeszkadza. Jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona. Jest w domu tymczasowym, gdzie niecierpliwie czeka na ten jeden jedyny dom.

Bo Beza na pewno dom mieć będzie, a człowiek, który da Bezie dom, będzie miał w niej najlepszego przyjaciela na dobre i bez.

Kotka nie wymaga żadnej specjalnej opieki. Przez kilka miesięcy funkcjonowała na wolności, radząc sobie na nieprzyjaznym terenie. Jest bardzo kontaktowa, wzięta na ręce zaczyna natychmiast mruczeć i wtulać się w człowieka.

Jest normalnym kotem bez.

W sprawie adopcji prosimy o kontakt:

ameliawydra@gmail.com

662 032 147

-----------

STALKA


To piękna, zielonooka, biała kocica w czarne łaty o niezwykle gęstym futrze. Kocha ludzi, każdy dotyk ręki powoduje, że mruczy i z oddaniem spogląda Dużemu w oczy. Uwielbia mościć się na kolanach oraz układać do snu przytulając do człowieka. Jest kochającą, ciepłą, miękką, pogodną kociczką.

Miłość otrzymaną odda z naddatkiem.

Pokochaj Stalkę!

Obowiązuje umowa adopcyjna.

Kontakt: Agnieszka 505 052 892, agnieszka@zkf.pl

19:08, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
sobota, 09 kwietnia 2011
śliczna młoda kotka Frotka czeka na domek !

Frotka jest piękną szaro - białą kicią o puszystym, gęstym futerku.
Ma duże zielone oczy i  różowy nosek. To młodziutka kotka, ma max. 2 lata.
Frotka jest zaszczepiona i wysterylizowana.
W stosunku do człowieka jest jeszcze  bardzo nieśmiała jednak w nowym domu z pewnością się to zmieni.
Frotka bez problemu dogaduje się z innymi kotami.

Warunkiem  jest wizyta przedadopcyjna w miejscu gdzie będzie mieszkał kotek oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

kontakt w sprawie adopcji:
tel.0796-554-438
adopcje.bielsko@interia.pl

21:22, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
8-miesięczny Mruczus z różowym noskiem

Mruczuś - obecnie 8-miesięczny kocurek . Wesoły i kochany , lubi zabawy i towarzystwo. Delikatny pieszczoszek. Czeka na ciepły domek i odpowiedzialnego właściciela. Mruczuś ma piękne , mięciutkie, śnieżnobiałe futerko i słodki różowy nosek.
Kotek jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony.

kontakt w sprawie adopcji:

tel.0796-554-438
adopcje.bielsko@interia.pl

 

21:20, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
Tales - piękny, dostojny przyjaciel

Tales to duży , dostojny pies o wrażliwym sercu. Do schroniska trafił przerażony  i bardzo smutny. Kiedyś musiał mieć dom,  nie mógł odnaleźć się w schroniskowej rzeczywistości. Bardzo źle czuł się  w kojcu. Tales potrzebuje towarzystwa człowieka, spacerów , właściciela, któremu będzie mógł być wierny. Przed Talesem całe życie,  ma dopiero 4 lata.
Jeśli szukasz psiego przyjaciela, Tales czeka właśnie na Ciebie.
To duży silny pies z mnóstwem energii. Przyszły właściciel musi zapewnić mu odpowiedni, aktywny tryb życia.
Tales jest wykastrowany i zaszczepiony.

kontakt w sprawie adopcji:

tel .695 938 446.   adoptuj@o2.pl

21:18, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »