Tagi
Kategorie: Wszystkie | FAQ | Inne | Oddam kota | Oddam psa | Zginął kot | Zginął pies
RSS
poniedziałek, 04 kwietnia 2011
Elegancka i inteligentna kotka szuka swego miejsca

Aspazja szuka nowego domuAspazja to dwuletnia kocia panienka o pięknym pyszczku i eleganckim futerku. Aspazja jest wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona.

mail: fundacja.miaukot@gmail.com

tel. 606 690 222 lub 609 834 036

Zdjęcia: http://picasaweb.google.pl/azyl.SafeHarbor.pl/Aspazja #

Tagi: adopcja kotka
13:17, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Pusia - czarna urocza kotka czeka na dom w schronisku

PUSIA - 45/03/11


Pusia to czarna kotka z przepięknymi żóltymi oczami, ma 5-6 lat.
Została oddana do schroniska z powodu śmierci właścicielki, jest jeszcze niewysterylizowana, ale wkrótce będzie.
Pusia jest teraz bardzo zagubiona, wokół niej sami nieznani ludzie, nowe miejsce, które nie bardzo się jej podoba, dlatego szczególnie bardzo potrzebuje ona nowego domu i dużo miłości.

 

Ten i inne kotki czekają na Ciebie w Krakowskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt, ul Rybna 3, tel. tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41, e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl

Wolontariusz: 698 888 942  mail: mikrutalicja@poczta.onet.pl

12:02, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 03 kwietnia 2011
MIŁEK - śliczny FOKSTERIER mix ZNALEZIONY w LESIE szuka domu!

Miłek to psiak, który został znaleziony w lesie, nie miał obroży, tylko wytarty od łańcucha ślad. Spał biedny zwinięty w kłębek pod śmietnikiem. Gdy nadszedł ratunek psiak nie dał się dwa razy prosić, merdając ogonem sam wskoczył do samochodu.

Miłek ma ok 3 lata. Jest ślicznym, raczej niedużym psiakiem o szorstkiej sierści. Ma 40 cm w kłębie i waży 13 kg. Widać, że kiedyś miał wśród przodków jakiegoś foksteriera. Ma niezwykle bujną szatę, a krowie łatki dodają mu niezwykłego uroku. Miłek jest niezwykle pogodnym i wesołym psem, ciągle uśmiechnięty, każdego wita merdaniem ogona - pies idealny. Jest ufny i kontaktowy od pierwszego spotkania. W stosunku do człowieka kochany i przyjazny. Miłek jest niezwykle grzeczny i uległy. To taki wesołek i zawadiaka. Na podwórzu nie jest bardzo szczekliwy, nie przesadza również kwiatków. W stosunku do innych zwierząt bardzo przyjazny i bezkonfliktowy, świetnie odnalazł się w sporym psim stadzie. Miłek dobrze znosi jazdę samochodem i bardzo ładnie chodzi na syczy.

u nas od: 29.03
odrobaczenie: 31.03
odpchlenie: 31.03
szczepienia: wkrótce
kastracja: wkrótce

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim

Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

 

 

 

 

17:10, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Trzyłapek Bambo - czy ktoś się nad nim ulituje?

Bambo został znaleziony na ruchliwej ulicy, prawdopodobnie potrącił go samochód. Siedział w jednym miejscu bojąc się ruszyć. Wcześniej stracił jedną łapkę, nie wiemy w jakich okolicznościach.
Jednak w niczym mu to nie przeszkadza i mamy nadzieję , że znajdzie właściciela, któremu również nie będzie to przeszkadzało.
Bambo jest małym, łagodnym  pieskiem, ma ok 3 lat.

Czeka na ciepły dom , w którym spędzi całe życie.

kontakt w sprawie adopcji:

tel.0796-554-438
adopcje.bielsko@interia.pl

 

 


01:56, kr_czytelnik , Oddam psa
Link Dodaj komentarz »
piątek, 01 kwietnia 2011
Zaginął kocurek

27.03.2011r Kot burasek spadł z balkonu i zaginął  okolicee ul. Teligi w Krakowie Prokocim nowy

Bardzo przyjazny ale zarazem straszny rozbójnik, niekastrowany . Może być przestraszony i/lub połamany (spadł z 4-go piętra...poraz trzeci)

Tel.608889739

19:44, kr_czytelnik , Zginął kot
Link Dodaj komentarz »
Niezwykle mruczący kot szuka niezwykłego domu

Kairka urody nie da opisać się słowami. Ten trzyletni kocurek bardzo kocha ludzi i inne zwierzaki. Straszny z niego pieszczoch. Nie trzeba godzinami szukać go po kątach, wystarczy zawołać i natychmiast przybiega. Przy najmniejszym dotknięciu uruchamia się tryb mruczenia. Przed snem uwielbia tulić się do człowieka. Po 10 przewrotkach z boku na bok i przeczochraniu każdego skrawka mięciutkiego futerka, kot słodko zasypia. Oczywiście Kair wie do czego służy kuweta i gdzie można ostrzyć pazurki.

Jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Przebywa w Bytomiu. Kot jest pod opieką Fundacji MiauKot, a przy adopcji obowiązuje umowa adopcyjna.

Jeśli chciałbyś dać bezpieczny dom kocurkowi, opiekować się nim odpowiedzialnie przez długie lata skontaktuj się z nami:

mail: fundacja.miaukot@gmail.comZaopiekuj się mną

13:35, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 31 marca 2011
BINGO - młody,KOCHANY WESOŁEK,niskopodłogowy PRZYTULAK


Bingo był rezydentem jędrzejowskiego osiedla, gdy nastały ciepłe dni psiak wylegiwał się grzejąc na słońcu. Całymi dniami przechadzał się po osiedlu, krążąc między samochodami.

Bingo to ok. 2 letni, niskopodłogowy psiak. Jest dość krępej budowy, waży 11,5 kg. Jest przemiłym i kontaktowym stworzeniem. Bardzo sympatyczny i ufny w stosunku do człowieka. Nie boi się ludzi i chce z nimi obcować. Mimo iż na zdjęciach wychodzi dość poważnie, w realu to zawadiacki i wesoły psiak, uwielbia zabawy i psoty, ale tulenie i mizianie się z opiekunem jest równie ważnym elementem jego życia. Jest kochany i milusi. Bardzo wpatrzony w opiekuna, wierny i oddany. To straszny pieszczoch i wesołek. Bingo jest totalnie łagodny zarówno do człowieka jak i do zwierząt, ma bardzo dobry stosunek do suń, razem z którymi mieszka w boksie. Psiak bardzo ładnie chodzi na smyczy, dobrze znosi jazdę samochodem.

U nas od: 05.03

Odrobaczanie: tak (16.03)
Odpchlenie: wkrótce
Szczepienie: wkrótce
Kastracja: tak (25.03)

Psiak przebywa w domu tymczasowym w Jędrzejowie, w woj. świętokrzyskim


Stowarzyszenie Obrona Zwierząt
28-300 Jędrzejów, woj. świętokrzyskie
tel. 501 341 021 (po godzinie 15)
e-mail: soz@obrona-zwierzat.pl
www.obrona-zwierzat.pl

20:46, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
Znaleziono czarną suczkę

30.03.2011 przy ul.Glogera na obrzeżach Krakowa znaleziono małą,czarną suczkę.Ma ok.1,5 roku, wszczepiony chip,na szyi miała obrożę. Kontakt pod numerem 661097759

Tagi: znaleziono
11:46, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »
środa, 30 marca 2011
Trusia - śliczna kotka dla konesera

Trusia ma 2,5 roku. Jest przepiękną, dużą kotką o wspaniałym, kolorowym, grubym futerku. Ma wesołe usposobienie, uwielbia inne koty. Nie przepada za braniem na ręce, nie lubi się przytulać. Natomiast przy misce z jedzeniem da z sobą zrobić wszystko, bo bardzo lubi jeść. Kiedy się czegoś przestraszy, zakopuje się pod kocykiem. Jest zupełnie niekłopotliwa, sama organizuje sobie zabawy. Idealna dla kogoś, kto szuka towarzystwa dla swojego kota i nie będzie oczekiwać od Trusi zbyt wiele. Trusia bowiem bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami i bardzo lubi się do nich przytulać. Uwielbia też kocięta, wręcz im matkuje.
Jej uroda jest naprawdę urzekająca. Jedno oczko jest nieco mniejsze od drugiego, ale to tylko przydaje jej uroku.
Trusia jest odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana, ma książeczkę zdrowia. Idealnie korzysta z kuwety.
Już bardzo długo czeka na dom, jej mama i siostra są w swoich domach, a jej nikt nie pokochał. Może cudna Trusia czeka na Ciebie?

Kontakt: tel 601 508 449, mail: anita_b@interia.eu

14:03, kr_czytelnik , Oddam kota
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 marca 2011
Tosia kochana sunieczka,delikatna. grzeczna, śliczna czeka na dom!

Tosia to malutkie stworzonko, którego historia jest wyjątkowo smutna. Tosia została porzucona na wysypisku śmieci. Tam rezydenci - 3 owczarki niemieckie, nie pozwalały jej wyjść z ukrycia, nie pozwalały wyściubić nosa, aby znaleźć coś do jedzenia. Tosia całymi dniami siedziała schowana, trzęsąc się ze strachu.

Tosia to mała sunia, w tej chwili jest chudziutka i można policzyć jej wszystkie kostki. Sunia ma śliczny biszkoptowy kolor i delikatną, dłuższą sierść. W tej chwili to jeszcze zaniedbane małe ciałko, ale wystarczy dobra dieta i odrobina miłości, aby sunia stała się ślicznym puchaczkiem. Tosia jest bardzo miłym i delikatnym stworzonkiem. Jest kontaktowa i otwarta. Bardzo spragniona kontaktu z człowiekiem. To mała pieszczocha i przytulanka, uwielbia głaski i miziania oraz noszenie na rękach. Tosia ma dobry stosunek do innych zwierząt. Dobrze znosi jazdę samochodem.

U nas od: 23.02
Odrobaczanie: (27.02)
Odpchlenie: tak (23.02)
Szczepienie: wkrótce
Sterylizacja: tak

Sunia przebywa w domu tymczasowym w okolicy Bodzentyna (woj. świętokrzyskie)


Kontakt:
609 890 204, jur.ewa@wp.pl

 
ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site

ImageShack, share photos, pictures, free image hosting, free video hosting, image hosting, video hosting, photo image hosting site, video hosting site
18:35, kr_czytelnik
Link Dodaj komentarz »